0

Na to czekało wielu widzów TVP. Michał Rachoń przekazał ważną wiadomość [FOTO]

Reklama

Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazał dalej wiadomość dotyczącą jego serialu dokumentalnego „Reset”, który współtworzy razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

W tym roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował nowy serial dokumentalny pt. „Reset”. Jego głównymi twórcami są Michał Rachoń — znany dziennikarz, który od dawna pojawia się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi popularne programy dotyczące przede wszystkim tematów politycznych i również Sławomir Cenckiewicz – polski historyk czasów najnowszych i doktor habilitowany nauk humanistycznych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Czym jest serial „Reset”? Na stronie Telewizji Polskiej czytamy, że jest to „Cykl dokumentalny pokazujący politykę międzynarodową oraz relacje Polski z krajami NATO oraz Rosją. Kulisy prowadzenia tej polityki w rozmowach ze specjalnymi gośćmi” – czytamy na VOD TVP.

Niedawno ruszył drugi sezon wspomnianej produkcji. Wiadomość na temat najnowszego odcinka przekazał dalej za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Michał Rachoń.

Reklama

Michał Rachoń i nowe odcinek serialu dokumentalnego „Reset”

We wtorek wyemitowany zostanie nowy odcinek serialu dokumentalnego „Reset”. Informacje zamieszczoną na ten temat na Twitterowym profilu serialu udostępnił Michał Rachoń.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Premiera nowej odsłony serialu odbędzie się dziś o godzinie 21.10 na antenie telewizyjnej „Jedynki” i TVP Info. Następnie powtórki serialu są dostępne do obejrzenia na platformie VOD TVP i także na YouTube. Z kolei odcinki poprzedniego sezonu są emitowane przez TV Republika.

Odliczenie rozpoczęte. Znany już nam zegar w rogu ekranu ruszył.  21.10 – odc. 10 #Reset autorstwa @michalrachon
i @Cenckiewicz pt. „Reset na pogrzebie” na @tvp_info oraz także @TVP 1 – poinformowano na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze. Wpis na ten temat przekazał dalej Michał Rachoń.

Screen/Twitter — Michał Rachoń

Źródło: Twitter, VOD TVP

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość także dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz także nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama