0

Nowy odcinek serialu dokumentalnego Rachonia i Cenckiewicza

Reklama

Michał Rachoń za pośrednictwem swojego konta na Twitterze poinformował o kolejnym odcinku serialu dokumentalnego „Reset”, którego emisja odbywa się na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Reklama

Od pewnego czasu w mediach spory rozgłos zyskał serial dokumentalny „Reset”, za którego realizacją stoją dziennikarz Telewizji Polskiej Michał Rachoń i popularny historyk Sławomir Cenckiewicz. Jego premiera na antenie publicznego nadawcy nastąpiła 12 czerwca bieżącego roku.

10 tys. przeanalizowanych dokumentów z publicznych archiwów z Polski i z zagranicy, nagrania i zdjęcia, które jeszcze nigdy nie były publikowane, rozmowy z osobami zaangażowanymi w proces budowania „nowej filozofii” relacji z Federacją Rosyjską za rządów Władimira Putina – „Reset” odwołując się do dokumentów i decyzji polityków rządzących wówczas Polską, pokazuje relacje z Federacją Rosyjską w latach poprzedzających atak Rosji na Ukrainę – czytamy w opisie serialu dokumentalnego „Reset”, który został zamieszczony na stronie „Filmweb.pl.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Teraz nowe wiadomości na temat serialu „Reset” przekazał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Michał Rachoń. Chodzi o szósty odcinek programu, który wkrótce zostanie wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej.

Reklama

Michał Rachoń o serialu „Reset”

Michał Rachoń za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o zbliżającej się premierze nowego odcinka serialu dokumentalnego „Reset”. Dziennikarz udostępnił wpis na ten temat zamieszczony na oficjalnym profilu programu na Twitterze.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Szósty odcinek serialu „Reset” ma zostać wyemitowany już w najbliższy poniedziałek o godzinie 21.30 na antenie TVP1 i TVP Info.

W najbliższy poniedziałek o godz. 21.30 premiera już szóstego odcinka serialu dokumentalnego „Reset” autorstwa @michalrachon i @Cenckiewicz na antenie TVP 1 i @tvp_info – poinformowano na oficjalnym profilu serialu dokumentalnego „Reset” na Twitterze.

 

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama