0

Na to czekało wielu widzów. Znana dziennikarka dołącza do TVP

Reklama

Urszula Rzepczak ponownie w TVP. Dziennikarka w środę pojawiła się na antenie publicznego nadawcy w roli korespondentki we Włoszech. Rzepczak była już wcześniej związana z Telewizją Polską. W ostatnich latach występowała na antenie telewizji Polsat.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Reklama

Wiadomość o powrocie Urszuli Rzepczak do Telewizji Polskiej została podana już w połowie kwietnia. Dziennikarka na wspomnianym stanowisku zastąpiła Magdalenę Wolińską-Riedi, która pod koniec stycznia br. została odsunięta od pracy za sprawą kontrowersyjnego wpisu zamieszczonego za pośrednictwem konta na Twitterze.

Czyli stygmatyzujemy cały rosyjski naród za szaleństwo Putina i spółki. Chyba tylko my Polacy, którzy wyssaliśmy nienawiść z mlekiem matki, możemy to tak interpretować – napisała była korespondentka TVP Magdalena Wolińska-Riedi, która później za swoje słowa przeprosiła.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Od 2005 roku Urszula Rzepczak wykonywała już obowiązki korespondentki Telewizji Polskiej w Rzymie. Wówczas współpraca dziennikarki z publicznym nadawcą trwała do roku 2014, kiedy to TVP postanowiło nie przedłużać z nią umowy i zatrudnić Magdalenę Wolińską-Riedi.

Reklama

Urszula Rzepczak ponownie w TVP

Wyznaję zasadę, że dziennikarz powinien być rzetelny i bezstronny, a korespondent jest jak oczy i uszy Cezara. Dlatego w swoich relacjach staram się rzetelnie dostarczać widzom informacje z pierwszej ręki i opinie różnych środowisk. Bardzo sobie cenię sympatię telewidzów i cieszę się, że po ośmiu latach ponownie będę mogła spotkać się z nimi na antenie Telewizji Polskiej – podkreśla dziennikarka w komunikacie prasowym TVP.

POLECAMY TAKŻE: Blanka opublikowała wzruszający post. „Nigdy tego nie zapomnę” (FOTO)

Z informacji portalu „Wirtualne Media” wynika, że w środę Urszula Rzepczak  relacjonowała 79. rocznicę zwycięstwa pod Monte Cassino.

Urszula Rzepczak w środę będzie relacjonować obchody 79. rocznicy zwycięstwa pod Monte Cassino. O swojej pracy jako korespondentka we Włoszech i powrocie do Telewizji Polskiej opowiadała w porannym programie „Wstaje dzień” w TVP Info – poinformował portal.

Źródło: Wirtualne Media 

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama