0

Najlepsza akcja meczu Polski? Niesamowite zachowanie Roberta Lewandowskiego [WIDEO]

Reklama

W czwartek reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym im. Kazimierza Górskiego zmierzyła się z reprezentacją Wysp Owczych w ramach eliminacji do Euro 2024. Po spotkaniu doszło do sytuacji, którą szybko uchwyciły obiektywy kamer i aparatów fotograficznych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów TVP. Michał Rachoń przekazał ważną wiadomość [FOTO]

Reklama

Reprezentacja Polski ma przed sobą ostatnie mecze w ramach eliminacji do Euro 2024. Przed czwartkowym spotkaniem z Wyspami Owczymi sytuacja biało-czerwonych nie należała do zbyt dobrych. Podopieczni Fernando Santosa znajdowali się dopiero na przedostatnim miejscu w grupie eliminacyjnej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Wcześniej Polacy przegrali mecze z Czechami i sensacyjnie z Mołdawią.  Jedyne zwycięstwo miało miejsce z reprezentacją Albanii, którą Polacy pokonali w marcu bieżącego roku na swoim terenie.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Po meczu z Wyspami Owczymi sytuacja Polaków w tabeli uległa poprawie. Po czterech meczach jesteśmy na trzecim miejscu z niewielką stratą do Czechów i Albanii, z którymi czekają nas jeszcze mecze rewanżowe. Jednak osoby, które oglądały wczorajszy mecz reprezentacji Polski z pewnością mogą czuć uzasadniony niepokój. Gra Polaków nie wyglądała zachwycająco.

Reklama

Reprezentacja Polski wygrywa z Wyspami Owczymi

Reprezentacja Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie pokonała drużynę narodową Wysp Owczych 2-0. Dwa trafienia dla biało-czerwonych zaliczył kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski, który najpierw pokonał bramkarza rywali wykonując skutecznie rzut karny w 73. minucie spotkania, a następnie podwyższył wynika na 2-0 w 83. minucie konfrontacji obu drużyn.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Po meczu doszło do dość niecodziennej sytuacji. Po ostatnim gwizdku sędziego prowadzącego spotkanie między Polską i Wyspami Owczymi na murawie Stadionu Narodowego znalazł się nagle mały chłopiec, który podbiegł do Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski bez dłuższego namysłu postanowił, że da mu swoją koszulkę, w której grał w trakcie spotkania z Wyspami Owczymi. Cała sytuacja została zarejestrowana przez kamery.

Źródło: Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość także dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz także nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama