0

„Nie twój poziom”. Michał Wiśniewski bez hamulców o gwiazdorze TVN po głośnej aferze

Reklama

Michał Wiśniewski za pośrednictwem swojego konta na Instagramie wypowiedział się na temat ostatniej afery związanej z Kubą Wojewódzkim, Małgorzatą Foremniak i Agnieszką Chylińską, która za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła bardzo mocno odpowiedzieć na słowa gwiazdora stacji telewizyjnej TVN.

POLECAMY TAKŻE: Dramatyczne wieści. Dawid Kubacki przerwał milczenie i zdradził powód rezygnacji

Reklama

W ostatnim czasie w mediach rozrywkowych głośno było na temat słów Kuby Wojewódzkiego, który wspomniał się w swoim programie czasy, kiedy był powiązany z programem rozrywkowym „Mam talent”. Dziennikarz wspomniał moment, kiedy odchodził z telewizyjnego show. Powiedział, że poinformował o tym Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską, które miały wówczas zadeklarować odejście razem z nim.

Jak ja zadzwoniłem do Agnieszki i do Gosi z informacją, że odchodzę z „Mam talent”, to obie powiedziały: „Odchodzimy z tobą!”. A jak było później, to chyba wiemy. Nie wierzę w taką lojalność! – powiedział Kuba Wojewódzki na temat swojej przygody w programie „Mam Talent”.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Do tematu odniosła się prędko Agnieszka Chylińska, która za pośrednictwem swojego konta na Instagramie napisała:

O twoim odejściu z programu „Mam talent” dowiedziałam się z mediów. Ani się chłopie ze mną nie pożegnałeś, ani nie powiedziałeś dlaczego. Dlatego – zarzucając mi nielojalność – po ludzku kłamiesz. Przychodziłam do twojego programu na wyraźne twoje zaproszenie. Wtedy było wszystko cacy, bo miałeś fajną oglądalność i tak bardzo mnie lubiłeś – napisała Agnieszka Chylińska na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jeszcze kilka dni temu dzwoniłeś do mojej agentki z pytaniem, czy mogę znowu do ciebie wpaść. I wiesz? Pomyślałam: pójdę. Ale jak przeczytałam dzisiaj o mojej rzekomej nielojalności wobec ciebie, to pomyślałam sobie, żeś dwulicowy i kłamliwy, a tatuś mi mówił, żeby od takich trzymać się z daleka. Idź i nie kłam więcej – dodała Agnieszka Chylińska.

Reklama

Michał Wiśniewski o Wojewódzkim

Komentarz na temat Kuby Wojewódzkiego pod wpisem Agnieszki Chilińskiej zamieścił wokalista „Ich Troje” – Michał Wiśniewski.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski aktor występujący m.in. w TVP

Ok, napisane delikatnie i z klasą ale pytanie brzmi dlaczego w ogóle rozważałaś pójście do tego pajaca, który jedyne co osiągnął to żerowanie na innych z mniejszym lub większym skutkiem. Jesteś twórcą jak ja i nie potrzebujesz tego trashtalku z być może inteligentnym ale głupim gościem. Zawsze było mi bliżej do ludzi jak, którzy przez ciężką pracę z niczego osiągnęli coś. Zbudowali przy tym rodzinę i z mniejszymi lub większymi perturbacjami cieszą się szacunkiem i miłością swoich najbliższych – napisał Wiśniewski.

Nigdy nie poszedłem i nie pójdę to pasożyta bo życzliwi ludzie, których często nie słuchałem mówili trzymaj się od takich z daleka. Nie twój poziom. Pozdrawiam! – czytamy w komentarzu.

Screen/Instagram

Źródło: Instagram, Interia

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama