0

Nie wygląda to dobrze. Są nowe informacje ws. Michała Rachonia

Reklama

Michał Rachoń to jeden z bardziej popularnych dziennikarzy występujących na co na antenie Telewizji Polskiej. Dziś jednak media obiegła informacja, która może zasmucić fanów dziennikarza. Z informacji przekazanych przez portal Wirtualne Media wynika, że umowa Michała Rachonia z Radiem Opolem – na którego antenie występował – nie zostanie przedłużona.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Reklama

Michał Rachoń od wielu lat pojawia się na antenie Telewizji Polskiej. Przed rozpoczęciem swojej kariery w TVP współpracował między innymi z „Gazetą Polską”, „Gazeta Polska Codziennie”, „Niezależna Gazeta Polska – Nowe Państwo” i także portalem informacyjnym „Niezależna”.

Swoją karierę na antenie publicznego nadawcy Michał Rachoń rozpoczął w 2016 roku. Od tego czasu na antenie Telewizji Polskiej prowadził wiele popularnych programów dotyczących przede wszystkim tematyki politycznej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Z kolei w bieżącym roku sporą popularność zyskał serial dokumentalny „Reset”, za którego realizacją stał Michał Rachoń razem z historykiem Sławomirem Cenckiewiczem. – Serial przedstawi nieznane dokumenty i informacje na temat polsko-rosyjskiego resetu z lat 2007–2015 – czytamy w opisie wspomnianej produkcji na portalu „Filmweb”. Jego emisja dobiegła końca w połowie października bieżącego roku.

Reklama

Michał Rachoń znika z Radia Opole?

Michał Rachoń oprócz Telewizji Polskiej występował także na antenie Radia Opole. To właśnie tam był prowadzącym co dwa tygodnie popołudniową audycję „Spięcie” i także cykl felietonów „Pole minowe”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legenda TVP

Teraz z informacji przekazanych przez portal „Wirtualne Media” wynika, że umowa Michała Rachonia z radiem jest wiążąca do końca bieżącego miesiąca i ma nie zostać przedłużona.

Umowa Rachonia z rozgłośnią obowiązuje do końca grudnia i – jak dowiaduje się portal Wirtualnemedia.pl – nie zostanie przedłużona. Radio Opole z końcem grudnia zakończy też współpracę z innymi publicystami zewnętrznymi: Piotrem Cywińskim, Magdaleną Ogórek (prowadzi w stacji cykle „Suma tygodnia” i „Zagrabione”) oraz Piotrem Goćkiem i Piotrem Semka (przygotowują „Co tam Panie w polityce?” i „Magazyn międzynarodowy”) – poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

Umowy nie będą przedłużone z powodu niejasnej sytuacji finansowej mediów publicznych, w tym Radia Opole, w 2024 roku – wyjaśnia Tomasz Cichoń cytowany przez Wirtualne Media.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama