0

Nie żyje 12-latka ze Skierniewic. Szokujące okoliczności śmierci

Reklama

Skierniewice: Do szokującej sytuacji doszło w Skierniewicach – mimo przeprowadzonej reanimacji zmarła 12-letnia dziewczynka, która została wyciągnięta z zalewu Zadębie w Skierniewicach. Z wody została również wyciągnięta druga nastolatka, która została przetransportowana do szpitala.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

Z informacji mediów wynika, że dwie nastoletnie Ukrainki skakały z pomostu. W trakcie zdarzania miały znajdować się w towarzystwie rówieśników. Po jednym ze skoków do wody dziewczynki potrzebowały pomocy.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Najstarsza z nastolatek została wyciągnięta z wody przez świadków. Większe trudności pojawiły się w przypadku poszukiwań drugiej z dziewczynek. Wezwani na miejsce strażacy odszukali ją po pewnym czasie i od razu podjęto akcję reanimacyjną.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

12-latka została poddana reanimacji, która trwała przez godzinę. Niestety nastolatki nie udało się uratować. Lekarz stwierdził jej zgon. Druga dziewczynka w wieku 14-lat została wyciągnięta z wody bez obrażeń i trafiła do miejscowego szpitala w Skierniewicach.

Reklama

Skierniewice: Nie żyje 12-letnia dziewczynka

W mojej opinii dziewczynki nie potrafiły pływać. Znalazły się w zbyt głębokim miejscu i nie potrafiły utrzymać się na wodzie. Czternastolatka została wyciągnięta z wody przed przyjazdem strażaków. Błyskawicznie działania podjął zespół ratownictwa medycznego. Z komunikatów straży wynikało, że: „dziewczynka bez obrażeń została przewieziona do skierniewickiego szpitala” – relacjonował jeden ze świadków w rozmowie z portalem eglos.pl.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

Głos w tej sprawie zabrała także policja.

Z naszych ustaleń wynika, że 12-latka w wodzie mogła przebywać nawet do 20 minut. W pewnym momencie do akcji zostali zgłoszeni nurkowie z wojewódzkiej komendy, jednak dziewczynę bez czynności życiowych znaleźli skierniewiccy strażacy. Po podjęciu niezwłocznie została przeprowadzona resuscytacja krążeniowo-oddechowa. Lekarz stwierdził zgon – przekazała Magdalena Studniarek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

Źródło: eglos.pl, RMF FM

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama