0

Nie żyje znany aktor. Był gwiazdą legendarnych filmów

Reklama

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje  Tom Sizemore, który zasłynął z gry w jednych z najbardziej popularnych filmów w historii kina. Z informacji przekazanych przez media wynika, że aktor 18 lutego trafił do szpitala z tętniakiem mózgu. Wówczas jego stan lekarze określili jako kryryczny.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Tom Sizemore urodził się 29 listopada 1961 roku w Detroit w Stan Zjednoczonych. W trakcie swojej wieloletniej kariery aktorskiej wystąpił w wielu dobrze znanych filmach. Wśród nich można wymienić: „Szeregowca Ryana” Stevena Spielberga i „Helikoptera w ogniu” Ridleya Scotta – a także „Gorączki” Michaela Manna. Sizemore pojawił się także, w niektórych serialach – „Twin Peaks”,  „Strzelec”, „The Red Road” czy również „Wydział kryminalny”, który był emitowany w latach 2002 do 2003.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Z informacji mediów wynika, że 62-latek trafił do szpitala 18 lutego z tętniakiem mózgu. Od tamtego czasu pozostawał w śpiączce, a jego stan lekarze określili jako kryryczny. 10 dni później media obiegły słowa rzecznika Sizemore, który poinformował, że: „lekarze nie dawali mu szans na dojście do zdrowia i zarekomendowali rodzinie odłączenie go od aparatury podtrzymującej życie”.

Reklama

Nie żyje Tom Sizemore

Z informacji przekazanych przez menadżera  aktora wynika, że gwiazdor takich znanych filmów jak „Szeregowiec Ryan”, czy „Helikopter w ogniu” – zmarł we śnie w szpitalu św. Józefa w Burbank. W ostatnich chwilach towarzyszył mu jego brat Paul i dwa jego synowie Jayden i Jagger.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Tom Sizemore wystąpił w licznych filmach. Wśród już wcześniej wymienionego „Szeregowca Ryana” i „Helikopter w ogniu” należy wspomnieć o takich produkcjach jak: „Urodzony 4 lipca”, „Prawdziwy romans”, „Wróg publiczny”, „Ciemna strona miasta”, „Gorączka”, czy również „Pearl Harbor”.

Źródło: Filmweb

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama