0

Niedobra wiadomość dla Macieja Stuhra. Reakcja internautów była bezlitosna [FOTO]

Reklama

Aktor Maciej Stuhr wystąpił w nowej odsłonie popularnego serialu „Belfer”. Materiał reklamowy na temat nowego sezonu serialu pojawił się za pośrednictwem mediów społecznościowych operatora „Canal Plus”. Jednak reakcja internautów i niektóre zamieszczone pod nim komentarze nie są zbytnio pozytywne.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Maciej Stuhr to syn znanego polskiego aktora Jerzego Stuhra, który postanowił w swojej karierze zawodowej podążyć za śladami ojca. W ostatnim czasie „młody Stuhr” wystąpił w takich produkcjach jak: „Marta Grall”, „Powrót do tamtych dni”, „Sala sa**obójców. Hejter”. Dodatkowo w ostatnim czasie artysta znalazł się obsadzie filmu w reżyserii Agnieszki Holland – „Zielona granica”, który w ostatnim czasie budzi wiele emocji w Polsce.

To jednak nie wszystko. Od niedawna widzowie mogą obejrzeć nowe odcinki dwóch seriali z udziałem Macieja Stuhra. Są nimi „Szadź” i również „Belfer”, którego trzeci sezon jest dostępny do obejrzenia na platformie Canal Plus. Jednak nie wszyscy wykazują zadowolenie z tego powodu.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

W mediach społecznościowych pojawiła się reklama trzeciej odsłony serialu „Belfer”, gdzie na ten moment po reakcjach można stwierdzić, że są osoby, które z entuzjazmem nie podchodzą do wiadomości o nowej odsłonie produkcji z udziałem Macieja Stuhra.

Reklama

Maciej Stuhr i serial „Belfer”

Na Facebooku pojawiła się reklama serialu „Bekfer”. Na zdjęciu widzimy Macieja Stuhra, który w produkcji wciela się w postać Pawła Zawadzkiego, który jest głównym bohaterem. Jednak ta reklama nie spotkała się zbyt dużym entuzjazmem. Wśród reakcji dominuje zezłoszczona emotikona. Na drugim i trzecim miejscu na ten moment (30 września, godz. 17.00) znajdują się reakcje „haha” i klasyczne „lubię to”.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

Pojawiły się również komentarze, w których czytamy: „Poszło wypowiedzenie” – napisał Pan Michał. „Jak bojkot, to bojkot” – skomentowała z kolei Pani Małgorzata. „Nie oglądam” – napisał Pan Tadeusz. „Przestałem oglądać z nim filmy w momencie kiedy pierwszy raz odezwał się politycznie” – stwierdził Pan Sylwester. „Mam C+ ale nie oglądam filmów z tego typu aktorami” – napisał „Wojtello”.

Mimo wszystko pojawiły się także pozytywne komentarze: „Świetnie się to ogląda 🙂 zmiennie Maciej Stuhr jest doskonały” – napisał Pan Mateusz. „Świetny aktor, uwielbiam go w każdym filmie i serialu, nie ma roli, której nie potrafiłby zagrać” – czytamy w komentarzy Pani Katarzyny. „Świetny serial” – skomentowała Pani Teresa.

Link do materiału: LINK

Źródło: Facebook

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat także 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama