0

Niepokojące informacje o znanym programie TVP. Telewizja Polska zabrała głos

Reklama

Widzowie TVP mogą czuć niemały niepokój. W ostatnich dniach media obiegła dość niepokojąca informacja na temat dobrze znanego programu Telewizji Polskiej – „Jeden z dziesięciu”. O co dokładnie chodzi?

POLECAMY TAKŻE: Doda odrzuciła zaproszenie gwiazdy TVN. Wprost wskazała swoje powody

Reklama

Jeden z dziesięciu, to polski teleturniej prowadzony od samego początku przez Tadeusza Sznuka. Program jest produkowany przez Euromedia TV i TVP3 Lublin.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski znowu to zrobił. To po prostu trzeba zobaczyć (WIDEO)

Jego emisja w Telewizji Polskiej odbywa się od 3 czerwca 1994 roku. Polski „Jeden z dziesięciu” jest oparty na brytyjskim formacie „Fifteen to One”. Do tej pory pojawiło się ponad 3000 odcinków dobrze znanego teleturnieju.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

„Jeden z dziesięciu” przez ponad dwadzieścia lat (od 1994 do 2017 roku) był emitowany na antenie TVP2. z kolei od 2018 roku nowe odcinki można obejrzeć na kanale pierwszym Telewizji Polskiej. W rywalizacji bierze udział dziesięciu graczy, którzy mają trzy szansę. Do finału odcinka przechodzi trzech uczestników, którzy nie dadzą się wyeliminować.

Reklama

Co dalej z „Jeden z dziesięciu” w TVP?

Niestety w ostatnim czasie do fanów programu mogły dotrzeć niepokojące informacje. Okazało się bowiem, że nagrania do odcinków „Jednego z dziesięciu” zostały wstrzymane. O całej sytuacji poinformował rzecznik Telewizji Polskiej pytany przez jeden portali w tej sprawie.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Nagrania do programu „Jeden z dziesięciu” zostały wstrzymane z przyczyn niezależnych od nadawcy – przytacza wypowiedź rzecznika Telewizji Polskiej portal „Plotek”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Pierwszy odcinek programu „Jeden z dziesięciu” został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej w roku 1994. Do tej pory jego emisja odbywała się od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00 w TVP1. Od samego początku istnienia teleturnieju jego prowadzącym jest Tadeusz Sznuk, który w tym roku skończy 80 lat.

Źródło: Telemegazyn.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama