0

Niepokojące nagranie z granicy. Straż Graniczna pokazała, co dzieje się na Białorusi (WIDEO)

Reklama

Polska Straż Graniczna za pośrednictwem konta na Twitterze zamieściła nagranie, na którym zarejestrowano jedno ze zdarzeń przy granicy polsko-białoruskiej. Co dokładnie zostało nagranie przez polskich funkcjonariuszy Straży Granicznej?

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Polska Straż Graniczna codziennie za pośrednictwem mediów społecznościowych udostępnia komunikaty dotyczące sytuacji na granicy polsko-białoruskiej.

Z ostatnich informacji opublikowanych przez SG wynika, że w ostatnią niedzielę 14 maja do Polski próbowało nielegalnie przedostać się z terytorium Białorusi 88 osób — w tym gronie mieli się znaleźć obywatele Indii, Pakistanu, Kuby i również Etiopii.

Polecamy również: Na to czekali Polacy. Ujawniono wspaniałą wiadomość o występie Polski na Eurowizji (WIDEO)

W dn.14.05 do Polski próbowało nielegalnie przedostać się  z Białorusi 88 os.m.in.ob.Indii, Pakistanu,Kuby, Etiopii. #PSGBiałowieża za pomocnictwo zatrzymano ob.Gruzji, który przewoził 4 ob.Afganistanu. W tym miesiącu było 1,2 tys. prób nielegalnego przedostania się z Białorusi do Polski,w tym roku 9,3 tys. – poinformowała za pośrednictwem swojego konta na Twitterze polska Straż Graniczna.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

To jednak nie jedyna informacja nazywająca od Straży Granicznej. Na Twitterze SG pojawiło się także nagranie z sytuacji, która miała miejsce przy granicy polsko-białoruskiej.

Reklama

Straż Graniczna opublikowała nagranie

Straż Graniczna za pośrednictwem konta na Twitterze opublikowała nagranie z granicy polsko-białoruskiej. Z opisu załączonego do wideo możemy się dowiedzieć, że grupa czterdziestu cudzoziemców miała robić „rekonesans” na granicy w celu odnalezienia miejsca, w którym mogliby nielegalnie spróbować przekroczyć granicę polsko-białoruską.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

#PSGDubiczeCerkiewne
Grupa cudzoziemców-40 mężczyzn robi rekonesans na granicy, szukając miejsca gdzie mogą spróbować nielegalnie przekroczyć granicę. Widząc patrole #funkcjonariuszeSG po przejściu kilkuset metrów oddalili się na Białoruś – poinformowała Straż Graniczna w opisie opublikowanego nagrania, które zamieszczamy poniżej.

Źródło: Straż Graniczna – Twitter

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama