0

Niepokojące słowa Magdaleny Ogórek. Gwiazda TVP wystosowała apel

Reklama

Magdalena Ogórek udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „Dobry Tydzień”. Znana dziennikarka TVP wypowiedziała się między innymi na temat śmierci swojej mamy i również badań, które zaleca wykonywać profilaktycznie.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Magdalena Ogórek jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. W 2016 roku pojawiła się w programie „W tyle wizji”. Z kolei już w kolejnym roku była prowadzącą programu „Studio Polska”.

Poza tymi programami widzowie TVP Info mogli zobaczyć Magdalenę Ogórek również w takich programach jak: „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta”. Z kolei od kwietnia do czerwca 2020 roku prowadziła „Raport Polityczny” oraz „Pakiet Wyborczy” (wybory prezydenckie 2020).

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Dodatkowo od lipca 2020 roku do grudnia 2021 roku Magdalena Ogórek współprowadziła z Jarosławem Jakimowiczem program „W kontrze”. Jednak początki szeroko pojętej rozpoznawalności dziennikarki nastąpiły w roku 2015, kiedy to kandydowała na urząd prezydenta Polski. Wówczas to Magdalena Ogórek otrzymała 353 883 głosy, co ostatecznie przełożyło się na wynik 2.38 proc.

Reklama

Magdalena Ogórek o mamie i profilaktyce

Magdalena Ogórek mając zaledwie 13 lat straciła swoją ukochaną mamę. W rozmowie z „Dobrym Tygodniem” gwiazda TVP postanowiła o tym powiedzieć.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Miałam 13 lat, kiedy straciłam mamę, która zmarła na raka piersi i zostałam wtedy całkiem sama tak naprawdę, bo mój tata się załamał. Musiałam sobie od tego czasu sama swoje życie układać, sama o siebie zadbać i o sobie decydować, więc nie miałam po prostu czasu na okres buntu – oznajmiła dziennikarka Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Ogórek została także zapytana o to, czy obawia się o to, co może ją spotkać w przyszłości.

Pewnie, że tak. Dlatego z duszą na ramieniu chodzę co pół roku na USG piersi i wszystkim paniom to polecam, bo profilaktyka, to jest to, co możemy dla siebie zrobić. Bez względu na to, czy nas taki problem w rodzinie dotyczy, czy nie. Badajmy się! – wyznała Ogórek.

Źródło: Dobry Tydzień, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama