0

Niepokojące słowa Magdaleny Ogórek. Gwiazda TVP wystosowała ważny apel

Reklama

Magdalena Ogórek udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „Dobry Tydzień”. Znana dziennikarka znana przede wszystkim z anteny TVP wypowiedziała się między innymi na temat śmierci swojej mamy i również badań, które zaleca wykonywać profilaktycznie.

POLECAMY TAKŻE: Śmierć 27-letniej Polki w Grecji. Pojawiły się nowe wstrząsającej informacje

Reklama

Magdalena Ogórek sporą popularność zyskała w 2015 roku, kiedy to niespodziewanie wystartowała w wyścigu o urząd prezydenta RP. Następnie w 2016 roku publicystka znalazła się w obsadzie TVP i stała się jedną z prowadzących program „W tyle wizji”. Z kolei już rok później Magdalena Ogórek prowadziła program „Studio Polska”.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Poza tymi programami widzowie TVP Info mogli zobaczyć Magdalenę Ogórek również w takich programach jak: „O co chodzi”, „Minęła dwudziesta”. Z kolei od kwietnia do czerwca 2020 roku prowadziła „Raport Polityczny” oraz „Pakiet Wyborczy” (wybory prezydenckie 2020).

Niedawno media obiegła informacja o nowym programie, w którym wystąpi Magdalena Ogórek. Chodzi o cykl „Arena poglądów”, który dziennikarka prowadzi razem z innym popularnym dziennikarzem Telewizji Polskiej – Miłoszem Kłeczkiem.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Wysoka popularność gwiazdy TVP sprawia, że co pewien czas udziela wywiadów na tematy niekoniecznie związane z polityką. W jednym z nich poruszyła temat śmierci swojej mamy i również badań, które zaleca wykonywać profilaktycznie.

Reklama

Magdalena Ogórek z apelem

— Miałam 13 lat, kiedy straciłam mamę, która zmarła na raka piersi i zostałam wtedy całkiem sama tak naprawdę, bo mój tata się załamał. Musiałam sobie od tego czasu sama swoje życie układać, sama o siebie zadbać i o sobie decydować, więc nie miałam po prostu czasu na okres buntu – oznajmiła dziennikarka Telewizji Polskiej.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Ogórek została także zapytana o to, czy obawia się o to, co może ją spotkać w przyszłości.

– Pewnie, że tak. Dlatego z duszą na ramieniu chodzę co pół roku na USG piersi i wszystkim paniom to polecam, bo profilaktyka, to jest to, co możemy dla siebie zrobić. Bez względu na to, czy nas taki problem w rodzinie dotyczy, czy nie. Badajmy się! – wyznała Ogórek.

Źródło: Dobry Tydzień, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety także przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama