0

Niepokojące wieści ws. Magdaleny Ogórek. Są nowe informacje nt. gwiazdy TVP [FOTO]

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z gwiazd Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy dziennikarka prowadzi znane programy. Jest również aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam niedawno zwróciła się z prośbą do obserwujących o pomoc. Z nowego wpisu wynika, że być może u dziennikarki kryzysowa sytuacja została już opanowana.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Magdalena Ogórek z Telewizją Polską jest już związana od dłuższego czasu. Choć jej wcześniejsza kariera raczej na to nie wskazywała. Dziennikarka TVP w już dość odległej przeszłości występowała epizodycznie, w niektórych polskich serialach telewizyjnych.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Następnie w 2015 roku niespodziewanie wystartowała w wyborach prezydenckich, które zakończyła bez większego sukcesu pod względem wyniku.

Niedawno w jednej z relacji na Instagramie Magdalena Ogórek poinformowała, że była zmuszona do walki z poważnymi bólami. W związku z tym postanowiła zwrócić się o poradę do swoich obserwujących.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Kochani, radźcie coś, bo ja się dzisiaj obudziłam ze strasznym bólem. Nie mogłam w ogóle skręcić głowy. Lekarz mi powiedział, że to bóle powięziowe. Wiem, że ciepło, wiem, że tejpy. Ale ja muszę zaraz wyjść do pracy… Trzeba makijaż zrobić, trzeba się ubrać, trzeba wyjść, a tu boli. Także dobre rady w cenie – zwróciła się.

Rada pierwsza od mojego wydawcy: połóż się na kauczukowej piłce. Jezu, jak to bolało. Matko święta… – mówiła w kolejnym nagraniu.

Reklama

Magdalena Ogórek i nowy wpis

Prawdopodobnie problemy z bólami Magdaleny Ogórek zostały opanowane. Dziennikarka w środę na swoim koncie na Instagramie zamieścił nowy wpis, w którym jasno zakomunikowała o swojej obecności w nowym odcinku programu „W tyle wizji”.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Przemiła pauza w gonitwie dnia codziennego. Do zobaczenia dziś we „W tyle wizji” – napisała za pośrednictwem swojego konta na Instagramie w jednej z relacji Magdalena Ogórek.

Screen/Magdalena Ogórek Instagram

Screen/Instagram wpis ws. bólów 

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło także zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama