0

Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów [FOTO]

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła niedawno zwrócić się do swoich fanów w bardzo ważnej sprawie. Okazało się, że wizerunek znanej dziennikarki Telewizji Polskiej padł łupem oszustów. Sprawa wygląda dość niepokojąco.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Reklama

Magdalena Ogórek to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Na antenie publicznego nadawcy prowadzi wiele bardzo dobrze znanych programów, wśród których możemy wymienić: „W tyle wizji”, „W tyle wizji extra”, „Plan dnia” i również od czasu do czasu „Minęła dwudziesta” i „Minęła ósma”. To jednak nie wszystko.

Niedawno dziennikarka pojawiła się jako współprowadząca główne wydanie serwisu informacyjnego „Wiadomości” w TVP1 z okazji 60. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Dodatkowo na antenie telewizyjnej „Jedynki” debiutował nowy program Magdaleny Ogórek „Arena poglądów”, który współprowadzi z Miłoszem Kłeczkiem.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Dziennikarka jest również aktywna w mediach społecznościowych. Jej najbardziej aktywne konta można znaleźć między innymi na Twitterze, gdzie jej wpisy śledzi ponad 185 tysięcy obserwujących i na portalu Instagram, gdzie dziennikarka zebrała grono ponad 40 tysięcy obserwatorów.

Jednak sława ma również swoje ciemne strony. Niestety dochodzi do sytuacji, w których wizerunki znanych osób są wykorzystywane w nieuczciwych celach.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Tego typu proceder dotknął również Magdalenę Ogórek, która postanowiła o wszystkim poinformować swoich fanów i jednocześnie ostrzec ich przed nieuczciwymi praktykami ze strony oszustów.

Reklama

Magdalena Ogórek ostrzega fanów

Znana dziennikarka Telewizji Polskiej za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała za pośrednictwem InstaStory zrzut ekranu, na którym widać najprawdopodobniej reklamę, która dotyczyła rzekomych inwestycji. Oszuści w promowaniu przekrętu postanowili wykorzystać wizerunek Magdaleny Ogórek.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

W tej sytuacji dziennikarka postanowiła zareagować i ostrzec przed próbą oszustwa.

– Kolejny raz, wprawdzie już w zupełnej bezsilności, przestrzegam państwa, by nie nabierać się na kolejne oszustwa – napisała dziennikarka Telewizji Polskiej.

Instagram, Magdalena Ogórek

Źródło: Instagram

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama