0

Niesamowita sytuacja w sprawie Kubackiego i jego żony. Zdjęcie obiegło internet (FOTO)

Reklama

Dawid Kubacki zakończył bieżący sezon Pucharu Świata już dwa tygodnie temu. Powodem takiej decyzji lidera polskich skoczków były poważne problemy zdrowotne jego żony. O Dawidzie Kubackim i jego żonie Marcie do samego końca pamiętają skoczkowie. Media obiegło zdjęcie przedstawiające piękny gest dla żony polskiego sportowca.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Dawid Kubacki z przyczyn osobistych opuszcza cykl Raw Air i nie wystartuje w dzisiejszym konkursie – poinformował dwa tygodnie temu Polski Związek Narciarski za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niedługo po tym komunikacie głos zabrał również Dawid Kubacki. Lider kadry polskich skoczków poinformował o zakończeniu sezonu z powodu problemów zdrowotnych jego żony Marty.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła” – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

Polski skoczek poinformował wówczas także o swojej decyzji dotyczącej zakończenia rywalizacji w bieżącym sezonie Pucharu Świata.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał wicelider Pucharu Świata.

Dawid Kubacki przez długi czas był liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Dziś już wiadomo, że Polak ostatecznie zakończy bieżący cykl 2022/2023 na czwartym miejscu. Mimo przedwczesnego zakończenia sezonu o Dawidzie Kubackim i jego żonie pamiętali inni skoczkowie.

Reklama

Dawid Kubacki i dramat jego żony. Piękny gest skoczków

W Planicy została przygotowana specjalna tablica z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia dla Marty Kubackiej. Swoje podpisy złożyło kilkudziesięciu skoczków. „Kochana Marto, szybkiego powrotu do zdrowia!” – napisano.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Ta tablica trafi do Marty. Co więcej, każdy kto się podpisywał, miał też robione zdjęcie. Wyślemy więc też wiele fotek – powiedział Marcin Czernek z Polskiego Związku Narciarskiego, którego słowa zacytował portal TVP Info.

Dawid Kubacki z pewnością może bardzo dobrze wspominać bieżący sezon. Polak przez długi czas był liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Z kolei w trakcie ostatnich mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

Źródło: Twitter, TVP Info

Foto: Foto na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 4.0 Wikmedia/ autor: Christian Bier

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama