0

Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Blanka Stajkow niedawno reprezentowała Polskę na Eurowizji. Udział w imprezie tej rangi przyniósł jej nie tylko popularność w Polsce, lecz także w Europie. Teraz media obiegło nagranie z występu młodej piosenkarki w Łowiczu w związku z wydarzeniem „Roztańczona Polska”, za którego przeprowadzonie odpowiada Telewizja Polska. 

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Blanka Stajkow w maju reprezentowała nasz kraj w trakcie konkursu Eurowizji. Najpierw Polce udało się pomyślnie przejść przez półfinał. 13 maja wystąpiła w finale Eurowizji 2023, gdzie ostatecznie zajęła 19. miejsce po zdobyciu 93 punktów, w tym 81 pkt od telewidzów (8. miejsce) i 12 pkt od jurorów (24. miejsce).

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Piosenkarka była zadowolona ze swojego występu w Liverpoolu czego dała wyraz za pośrednictwem wpisu, który opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

Wow, co za przygoda! Chcę wam wszystkim podziękować za miłość i wsparcie, które otrzymałam. Byliście najlepszymi fanami, na jakich mogłam liczyć. To był piękny czas i nigdy, przenigdy tego nie zapomnę – napisała Blanka.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Piosenkarka dodała wówczas, że cała jej ekipa bardzo ciężko pracowała, by dopiąć wszystko na ostatni guzik.

Na więcej nie mogłam liczyć. Dziękuję. Kocham was – zakończyła swój wpis artystka.

Reklama

Blanka Stajkow na koncercie TVP w Łowiczu

Nie ulega wątpliwości, że ostatnie miesiące, to dla Blanki spory wzrost popularności. Sam jest utwór „Solo” na portalu YouTube do tego momentu został odtworzony aż 38 milionów razy! (jego publikacja miała miejsce we wrześniu zeszłego roku). Mimo, że pod adresem piosenki nie brak negatywnych komentarzy, to trzeba przyznać, że wpada on w ucho i może porwać do śpiewu bądź tańca niejedną osobę.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitująca wpadka na antenie TVN. Tego nikt się nie spodziewał [WIDEO]

Na żywo utwór Blanki „Solo” mogli usłyszeć mieszkańcy Łowicza, gdzie piosenkarka wzięła udział w koncercie organizowanym przez TVP — „Lato z naszą Telewizją”.

Blanka porwała cały Łowicz do tańca i wspólnego śpiewania Solo podczas koncertu „Lato z Naszą Telewizją”. #BądźmyRazem w wakacje – czytamy w jednym z wpisów na stronie „Bądźmy razem. TVP”. Nagranie z występu Blanki zamieszczamy poniżej.

Źródło: TVP – Bądźmy razem

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama