0

Niesamowity występ Dody na festiwalu TVP w Opolu. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

Doda wystąpiła na 60. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Nagranie z występu znanej polskiej piosenkarki opublikowała Telewizja Polska za pośrednictwem mediów społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

60. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu rozpoczął się 9 czerwca i potrwa do 11 czerwca. Na samym początku wydarzenia odbyła się „Wielka Gala – Od Opola do Opola”.

W trakcie koncertu na opolskiej scenie przypomniane zostały najważniejsze muzyczne wydarzenia, które miały miejsce w minionych 60 latach.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Na opolskiej scenie nie zabrakło wielkich nazwisk. Pojawiła się między innymi Doda, której udział w muzycznym wydarzeniu w pewnym momencie stanął pod sporym znakiem zapytania. Chodzi dokładnie o poważne nieporozumienie między Dodą i reżyserem Mikołajem Dobrowolskim, który miał się zachować bardzo wulgarnie względem piosenkarki. W tej sytuacji mężczyzna opublikował przeprosiny.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Dodo, jest mi bardzo przykro, że poniosły mnie emocje podczas wspólnej pracy przy jednym z najważniejszych recitali na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Będzie to bardzo dobry show, a cała sytuacja nie powinna mieć miejsca. Tylko pozytywne emocje. Przepraszam, Mikołaj Dobrowolski – czytamy.

Reklama

Doda w Opolu

W czasie występu Dody na 60. Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu Doda  wykonała takie utwory jak „Melodia ta”, „Wodospady”, „Zatańczę w piekle z aniołami” i „Pewnie już wiesz”. W przerwach między wejściami DJ Gromee przygotował remiks z kawałkami Rabczewskiej: „Riotka”, „High Life”, „Dwie bajki” i „Znak pokoju”.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Nagrania z show piosenkarki w Opolu zamieściła w mediach społecznościowych Telewizja Polska. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy za strony internautów zachwyconych występem popularnej piosenkarki.

Źródło: Facebook, TVP

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama