0

Nitro pozywa Murańskich. Mocne słowa Sergiusza u Wardęgi (WIDEO)

Reklama

Sergiusz Górski, który jest znany szerzej jako TheNitroZyniak pojawił się w „Psiakobusie”, którego prowadzącym jest Sylwester Wardęga. W trakcie nowego odcinka z serii widzowie mogli dowiedzieć się więcej między innymi na temat niedawnej dramy między Sergiuszem a rodziną Murańskich.

POLECAMY TAKŻE: Jak Polacy oceniają przekop Mierzei Wiślanej? Są wyniki sondażu

Reklama

TheNitroZyniak to aktualnie jeden z bardziej popularnych polskich YouTuberów i influencerów. Popularność zyskał przede wszystkim za sprawą swoich kontrowersyjnych telefonów wykonywanych w przeróżne miejsca, co miało miejsce dobrych kilka lat temu.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski wraca na tarczy. Barca przegrywa z Bayernem

Teraz content Sergiusza nieco się zmienił. Na jego kanale liczącym ponad 2 miliony subskrybcji niemal codziennie pojawiają się nowe nagrania z codziennego życia Górskiego, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony internautów.

Reklama

Sergiusz Górski „TheNitroZyniak” pozywa Murańskich

Nitro na fali swojej popularności w tym roku zadebiutował na gali freaków – Fame MMA. W debiutanckiej walce z marca Sergiusz przegrał z Unboxallem. Następnie w drugiej konfrontacji, która miała miejsce już w maju Nitro także wracał na przysłowiowej tarczy po porażce z Ksajo. Teraz sporo się mówi, że ewentualnym przeciwnikiem YouTubera z Wrocławia może być Sylwester Wardęga, u którego ostatnio gościł w popularnym „Psiakobusie”.

POLECAMY TAKŻE: FC Barcelona kontra Bayern. Gdzie obejrzeć powrót Lewandowskiego do Monachium?

W trakcie rozmowy Wardęga pytał swojego gościa o dalsze kroki w związku z jego świeżą dramą z rodziną Murańskich. Chodzi tu dokładnie o prowokacyjne wpisy internautów wymierzone w Nitro, które dotyczyły jego syna. Hejterzy w ich przekazie  sugerowali, że rzekomym ojcem syna Nitro nie jest on, lecz jego przyjaciel – Takefun.

Taką narrację podchwyciła przede wszystkim rodzina Murańskich, która podejmując ten temat doprowadziła do reakcji Sergiusza, który postanowił podjąć kroki prawne i pozwać Murańskich do sądu między innymi w tej sprawie.

Źródło: YouTube, kurierprasowy.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

Donald Tusk nagle zniknął. Media podały powód

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Szokujące zachowanie także Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje aktor znany także z popularnego programu Telewizji Polskiej

Reklama