0

Nowe kłopoty stacji TVN? Media obiegła poważna informacja

Reklama

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ukarała TVN za wyemitowanie w czasie chronionym filmu pt. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” – wynika z informacji przekazanych w tej sprawie przez portal internetowy „Press”.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Z dostępnych informacji wynika, że w październiku bieżącego roku Sąd Apelacyjny w Warszawie postanowił oddalić apelację złożoną przez TVN SA, która została złożona od wyroku Sądu Okręgowego w Warszawie, który podtrzymał decyzję o obciążeniu stacji telewizyjnej TVN karą w wysokości 20 tysięcy złotych nałożoną przez KRRIT. Przyczyną takiego ukarania telewizji miało być pokazanie w czasie chronionym filmu pt. „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Wspomniany film miał zostać wyemitowany na antenie telewizji TVN o godzinie 20:00 i z oznaczeniem go jako odpowiedni dla osób znajdujących się w kategorii wiekowej „od lat 16”, zamiast dla widzów pełnoletnich i z emisją między 23 a 6 rano. – wynika z informacji portalu „Press”.

Reklama

TVN z karą

W ocenie ówczesnego przewodniczącego Witolda Kołodziejskiego w filmie obecne były sceny przedstawiające s*ks w sposób realistyczny, które – jak wynika z rozporządzenia KRRiT – nie są odpowiednie dla widzów małoletnich – poinformował wspomniany portal.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Z dalszych informacji wynika, że stacja w najbliższym czasie ma w planach ponowne wyemitowanie wspomnianego filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Pierwsza emisja ma się odbyć na antenie TVN Siedem w środę 8 listopada o 21:00 i następnie także w poniedziałek 13 listopada o 22:30. Produkcja będzie również dostępna do obejrzenia na TVN Fabuła w niedzielę 12 listopada o 22:20 i w także w czwartek 16 listopada o godzinie 23:15.

W ostatnim media obiegły także wiadomość na temat postępowań sądowych TVN z byłymi pracownikami stacji, wśród których znaleźli się między innymi dziennikarz i reporter Robert Jałocha i producentka Jolanta Hofer. O obu sprawach można przeczytać pod następującymi linkami: Robert JałochaJolanta Hofer

Źródło: wp, Press

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama