0

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama

Aktor Andrzej Seweryn znalazł się na nagraniu opublikowanym w mediach społecznościowych przez Romana Giertycha. Artysta zachęcał na nim do przystąpienia do „Sieci na wybory” – inicjatywy wspomnianego Romana Giertycha i również aktualnego europosła Radosława Sikorskiego.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Reklama

Na początku czerwca sporo zamieszania wywołało nagranie z Andrzejem Sewerynem, które dostało się do internetu. Aktor prędko w tej sprawie wydał oświadczenie, w którym poinformował, że nagranie zostało rozpowszechnione nie z jego inicjatywy.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja, ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę, już nieraz z tej możliwości korzystali – oświadczył aktor.

Mimo wszystko słowa, które na nagraniu padły z ust artysty wywołały wiele kontrowersji w pewnych kręgach. Z kolei teraz na profilu Romana Giertycha pojawiło się inne nagranie, na którym znalazł się Andrzej Seweryn.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Aktor zachęca na nim do przystąpienia do „Sieci na wybory” – inicjatywy wspomnianego Romana Giertycha i również aktualnego europosła Radosława Sikorskiego.

Reklama

Andrzej Seweryn i nagranie

Jak mawiał kiedyś, nieco żartobliwie, premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill, demokracja jest najgorszą formą rządów – z wyjątkiem wszystkich znanych ustrojów. Innymi słowy, będąc tworem niedoskonałym, jest najlepszym, jaki ludzkość wymyśliła. Dlatego warto jej bronić – mówi na nagraniu aktor.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Przystąp do „Sieci na wybory” założonej przez pana marszałka Radosława Sikorskiego i pana mecenasa Romana Giertycha. Dziękuję za twoje zaangażowanie. Do zobaczenia na wyborach – mówi Andrzej Seweryn.

Z dostępnych informacji medialnych na temat wspomnianej inicjatywy wynika, że: „”Sieć na Wybory” zainicjowali pod koniec lutego tego roku mecenas Roman Giertych i polityk PO Radosław Sikorski. Jak tłumaczył Roman Giertych, tworzą ją „obywatele z różnych środowisk politycznych”. – Dwa cele sieci to pomoc opozycji i rozliczenie PiS – przekonywał w maju znany adwokat w filmie opublikowanym na YouTube – pisał na ten temat portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: Twitter, Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama