0

Oburzające słowa niemieckiego portalu o Blance. Zdecydowanie przesadzili (FOTO)

Reklama

Blanka Stajkow ostatecznie zajęła 19. miejsce w trakcie konkursu Eurowizji, który w tym roku odbył się w Wielkiej Brytanii w Liverpoolu. Niestety ze strony jednego z niemieckich portali padły dość kontrowersyjne słowa na temat polskiej piosenkarki.

Tegoroczny finał konkursu Eurowizji jest już za nami. W tym roku triumf zanotowała Szwecja, która była reprezentowana w Liverpoolu przez Loreen.

Reklama

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Szwedzka piosenkarka w trakcie konkursu zaprezentowała światu i zebranej publiczności utwór pod tytułem „Tattoo”. Drugie miejsce przypadło w tym roku Finlandii. Natomiast podium zamyka Izrael.

W tym roku nasz kraj był reprezentowany przez Blankę Stajkow, która w Liverpoolu zaprezentowała swój utwór pod tytułem „Solo”.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

Nasza reprezentantka ostatecznie zajęła 19. miejsce, lecz warto dodać, że sporo punktów nasza piosenkarka zyskała za sprawą ocen widzów, co pozwoliło Blance uzyskać awans w klasyfikacji po zebraniu punktacji przydzielonej przez jury z poszczególnych krajów.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Jednak niestety nie każdemu przypadł do gustu występ Blanki. Bardzo mocny tytuł znalazł się na łamach niemieckiego „Bilda”.

Reklama

Blanka Stajkow i kontrowersyjne słowa w „Bildzie”

Britney dla ubogich z Polski. (…) Pierwsza myśl po usłyszeniu pierwszego słowa „bejba”: Czy to Britney Spears?! Nie, nie bardzo. Jeśli chodzi o sceniczną charyzmę, Britney wyprzedza Blankę. Kiepski głos, ale przynajmniej gorący taniec rozgrzał nas tuż przed końcem występu. Dużo nietrafionych tonów, ale niesamowite show! – napisano w Bildzie.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Polska zajęła tym razem 19. miejsce. Nasza Blanka okazała się lepsza od reprezentantów takich państw jak: Szwajcaria, Słowenia, Albania, Portugalia, Serbia, Wielka Brytania i także Niemcy.

Screen, Bild

Źródło: Plejada, wp

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama