0

Ogórek zwróciła się do fanów. Padły ważne słowa [FOTO]

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram zwróciła się do swoich fanów. Czy publikacja dziennikarki ma związek z ostatnimi wydarzeniami wokół mediów publicznych?

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Reklama

Magdalena Ogórek od 2016 roku jest jedną z prezenterek Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi programy publicystyczne na kanale informacyjnym TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Widzowie mogą ją spotkać w takich programach jak „Plan dnia”, „W tyle wizji”, „O co chodzi” i również „Minęła 20”. Do niedawna znana dziennikarka występowała także w programie „W kontrze” w duecie z Jarosławem Jakimowiczem.

Jednak praca na antenie publicznego nadawcy to nie jedyne miejsce, gdzie Magdalena Ogórek wypełnia swoje służbowe obowiązki. Dziennikarkę można także usłyszeć na antenie Radia Opole.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany dziennikarz znika z TVP. Podano powód

To właśnie tam prowadzi dwa programu, którymi są: „Suma tygodnia” i „Zagrabione”. Jednak z informacji przekazanych przez portal „Press” wynika, że Ogórek zalicza się do grona tych dziennikarzy, z którymi rozgłośnia nie ma zamiaru przedłużać umowy.

Reklama

Magdalena Ogórek i wpis na Instagramie

Wczoraj w mediach jednym z głównych tematów była sytuacja wokół mediów publicznych, a w tym także wokół Telewizji Polskiej. W środę po godzinie 11:00 przestał nadawać kanał informacyjny publicznego nadawcy — TVP Info. Nie działa także portal internetowy stacji. Po wejściu na stronę „tvp.info” jest przekierowanie na stronę „tvp.pl”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Znany dziennikarz znika z TVP. Podano powód

Wczoraj dość enigmatyczny wpis za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikowała Magdalena Ogórek: – „Kochani, dziękuję za wszystkie przemiłe słowa. Niektórych muszę rozczarować: mam się dobrze i jestem spokojna” – napisała dziennikarka, która na końcu dodała cytat z Marka Aureliusza: – „Zawsze trzeba umieć przyjąć bieg rzeczy”.

Źródło: Instagram – Magdalena Ogórek

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama