0

Ogórek zwróciła się do fanów. Padły ważne słowa

Reklama

Magdalena Ogórek za pośrednictwem swojego konta na Twitterze zamieściła nowy wpis, w którym postanowiła podziękować swoim obserwatorom. Dziennikarka Telewizji Polskiej zwróciła się także do osób kierujących pod jej adresem hejterskie komentarze.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Pietrzak zakpił z Tuska przed TVP. Nagranie trafiło do internetu

Reklama

Magdalena Ogórek od 2016 roku jest jedną z prezenterek Telewizji Polskiej, gdzie prowadzi programy publicystyczne na kanale informacyjnym TVP Info. Widzowie mogą ją spotkać w takich programach jak „Plan dnia”, „W tyle wizji”, „O co chodzi” i również „Minęła 20”. Do niedawna znana dziennikarka występowała także w programie „W kontrze” w duecie z Jarosławem Jakimowiczem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Jednak praca na antenie publicznego nadawcy to nie jedyne miejsce, gdzie Magdalena Ogórek wypełnia swoje służbowe obowiązki. Jednym z nich jest między Radio Opole. To właśnie tam słuchacze mogli usłyszeć dziennikarkę w dwóch programach: „Suma tygodnia” i „Zagrabione”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z rządem Tuska? Pojawiły się nowe informacje

Jednak niedawno media obiegła informacja przekazana między innymi przez portal „Press”, z której wynika, że Ogórek zalicza się do grona dziennikarzy, z którymi rozgłośnia nie ma zamiaru przedłużać umowy.

Reklama

Magdalena Ogórek zwraca się do obserwujących i hejterów

Magdalena Ogórek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej wpisy można śledzić między innymi na Instagramie i także na portalu „X” (dawniej Twitter). To właśnie na drugim z nich dziennikarce wybiło ponad 189 tysięcy obserwujących.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Z tej okazji gwiazda Telewizji Polskiej postanowiła podziękować obserwującym. Dodatkowo zwróciła się także do hejterów.

Za 189 k bardzo Państwu dziękuję. Pozdrawiam z telewizyjnej garderoby, zapraszam na dzisiejsze wydanie „Minęła 20”. PS. Hejterom posyłam uśmiech, Wasze wpisy generują mi zasięgi – napisała dziennikarka TVP.

Źródło: Twitter

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama