0

Zaskakująca decyzja w TVP. Znany dziennikarz został odwołany

Reklama

Jarosław Olechowski został odwołany przez zarząd Telewizji Polskiej z funkcji dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Jego miejsce zajął inny znany z TVP dziennikarz Michał Adamczyk.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Michał Adamczyk został nowym dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Zastąpił na stanowisku odwołanego przez zarząd TVP Jarosława Olechowskiego, który sprawował także funkcję dyrektora TVP3 i TVP Warszawa – poinformował portal TVP Info we wtorek na swojej stronie internetowej.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Jarosław Olechowski został dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej w 2018 roku. Dziennikarz w przeszłości był również reporterem TVP Info, wydawcą „Wiadomości”.

Z informacji podanych przez TVP wynika, że jego miejsce zajmie Michał Adamczyk, który na antenie publicznego nadawcy zasłynął między innymi z prowadzenia wieczornego wydania serwisu informacyjnego „Wiadomości” i programu „Strefa starcia” emitowanegow TVP Info w niedzielne wieczory, którego jest gospodarzem. Adamczyk prowadził także programy: „Info dziennik”, „Poranek Info” i również „Serwis Info”.

Reklama

Jarosław Olechowski odwołany

Michał Adamczyk związany jest z Telewizją Polską od 2001 roku. Pracę rozpoczynał jak reporter „Wiadomości”. W latach 2006–2009 był korespondentem TVP w Brukseli – poinformowano na stronie TVP Info.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

W styczniu 2016 roku (Michał Adamczyk – red.) został prezenterem głównego wydania „Wiadomości”. Jest związany także z TVP Info, gdzie prowadził m.in. „Info Dziennik”, „Poranek Info” i „Serwis Info”. Od 2018 roku jest gospodarzem programu „Strefa Starcia” emitowanego w niedzielny wieczór w TVP Info – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Głos na temat zmian w TVP za pośrednictwem mediów społecznościowych zabrał również szef portalu TVP Info – Samuel Pereira.

Michał Adamczyk nowym dyrektorem TAI. Gratulacje i powodzenia! – napisał dziennikarz za pośrednictwem swojego konta na Twitterze.

Źródło: Twitter, TVP Info

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama