0

Ostra krytyka nt. reprezentacji Polski w TVP. Nagranie podbija internet (WIDEO)

Reklama

Reprezentacja Polski zdecydowanie zawiodła wielu kibiców za sprawą sobotniego spotkania z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024. Biało-czerwoni przegrali 3-1 i prędko pod ich adresem posypała się gorzka krytyka. Jeden z dość mocniejszych komentarzy padł na antenie TVP.

POLECAMY TAKŻE: Kompromitacja reprezentacji Polski. Legenda mocno uderza w Lewandowskiego

Reklama

Z pewnością nie takiej inauguracji eliminacji do Euro 2024 spodziewali się kibice reprezentacji Polski. Podopieczni Fernando Santosa przegrali z reprezentacją Czech 3-1, lecz można powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że losy tego spotkania zostały już rozstrzygnięte w pierwszych minutach meczu obu reprezentacji. Czesi już w trzeciej minucie prowadzili z Polską 2-0. Szok wśród kibiców, to raczej zbyt łagodne słowo.

Ostatecznie mecz zakończył się wygraną naszych południowych sąsiadów 3-1. Jedyne trafienie dla reprezentacji Polski pod koniec spotkania zaliczył Szymański. Teraz przed Fernando Santosem i reprezentantami Polski konfrontacja u siebie z reprezentacją Albanii.

POLECAMY TAKŻE: Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Jest reakcja ze strony TVP

Mecz rozpocznie się w poniedziałek o godz. 20.45. Na ten moment Polska jest na ostatnim miejscu w grupie E. Natomiast basz dziejszy rywal jest przedostatni, lecz do tej pory nie rozegrał jeszcze żadnego eliminacyjnego spotkania.

Reklama

Reprezentacja Polski: Mocne słowa na antenie TVP

Albania, to z pewnością innej kategorii rywal niż Czechy, lecz nie można go lekceważyć. Przed reprezentacją Polski bardzo ważny mecz, który podopieczni Fernando Santosa po prostu muszą wygrać. W przeciwnym razie awans na Euro 2024 stanie się trudny do uzyskania.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan ponownie w TVP? Padł twardy warunek

Jednak nie wszyscy tak bardzo liczą na poprawę gry reprezentacji Polski. Zaskakujące słowa na antenie Telewizji Polskiej na temat reprezentacji Polski wypowiedziała pięściarka Ewa Piątkowska. Takich słów raczej nikt się nie spodziewał.

Reprezentacja Polski to jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne. (…) Ci piłkarze w swoich zagranicznych klubach grają dobrze. Ale jak założą koszulkę z orzełkiem, nagle tracą wszystkie umiejętności, ambicję, chęci do gry. Chodzą po boisku, jakby tam byli za karę – powiedziała była mistrzyni świata WBC.

POLECAMY TAKŻE: Lewandowski szczery do bólu. Takich słów nikt się nie spodziewał (WIDEO)

Podziwiam ludzi, którzy jeżdżą za tą kadrą na mecze wyjazdowe. Ci ludzie muszą mieć takie pokłady optymizmu i wiary w człowieka, że aż im zazdroszczę – dodała po chwili.

Źródło: Interia Sport, TVP, Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama