0

Paskudne słowa w zagranicznej prasie. Tak napisano o piosence Polki na Eurowizji (WIDEO)

Reklama

Blanka, a więc reprezentantka Polski na tegorocznym konkursie Eurowizji osiągnęła już pierwszy mały sukces. Polka dostała się do sobotniego finału. Jednak w zagranicznej prasie padły bardzo przykre słowa na temat jej piosenki.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca sytuacja w programie TVP. Prowadzący nagle pokazał wymowny gest (WIDEO)

Reklama

Trwa konkurs Eurowizji. W tym roku w wydarzeniu bierze udział 37 państw, a w tym również znajdują się przedstawiciele tak zwanej „Wielkiej Piątki”, czyli Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja i również Włochy. Pięć wymienionych krajów ma już na samym początku zapewniony udział w wielkim finale muzycznej imprezy ze względu na najwyższe wpłaty składek do Europejskiej Unii Nadawców

POLECAMY TAKŻE: Jan Englert usłyszał szokującą diagnozę. Poruszające słowa znanego aktora

Jak do tej pory Polsce nie udało się zwyciężyć w konkursie Eurowizji. Nasz kraj jednak może pochwalić się zwycięstwami osiągniętymi w edycji dla najmłodszych adeptów muzyki, czyli „Eurowizji Junior”. To właśnie w tej odsłonie muzycznego wydarzenia Polska wygrywała w historii dwukrotnie: pierwszy raz dla Polski wygrała Roksana Węgiel w 2018 roku. Z kolei drugie zwycięstwo dla Polski zdobyła Viki Gabor, co miało miejsce już rok po wygranej Roksany Węgiel w roku 2019.

POLECAMY TAKŻE: Niepokojący wpis Magdaleny Ogórek. Dziennikarka TVP skierowała ważny apel do fanów (FOTO)

W tym roku Polska jest reprezentowana na konkursie Eurowizji przez Blankę, która w czwartek za sprawą swojego utworu „Solo” zakwalifikowała się do finału imprezy, który odbędzie się 13 maja.

Reklama

Blanka na Eurowizji: kontrowersyjny komentarz w norweskiej prasie

Bardzo negatywny komentarz na temat piosenki polskiej reprezentantki na EUR padł ze strony norweskiego portalu „VG”. Dziennik nie szczędził krytyki. Z informacji mediów wynika, że notatka została napisana jeszcze przed przed drugim półfinałem.

POLECAMY TAKŻE: Kurdej-Szatan wystąpiła w reklamie. Ziemkiewicz bez hamulców to skomentował (FOTO)

Spadek trwa. Polska modelka Blanka Stajkow zapewnia mdłą imprezową piosenkę, która prawdopodobnie będzie działać w piwnej mgle na lepkim, wschodnioeuropejskim parkiecie. Pozbawiona jest jakiegokolwiek innego podejścia do wartości lirycznej lub muzycznej. Ona też nie umie śpiewać. Innymi słowy, oskarżenia o korupcję pod adresem polskiego jury po krajowych preselekcjach są jak najbardziej zrozumiałe – napisano w notatce.

Źródło: NaTemat

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany również w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama