0

Piękne życzenia od Dawida Kubackiego. Słowa skoczka chwytają za serce (WIDEO)

Reklama

Dawid Kubacki za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył życzenia z okazji świąt Wielkanocnych. Polski skoczek zrobił to przy pomocy nagrania, które pojawiło się na profilu Polskiego Związku Narciarskiego na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich dobiegł końca tydzień temu. Z pewnością dobrze od strony sportowej może go wspominać Dawid Kubacki. Polski skoczek przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na dodatek w trakcie mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Nie brak opinii, że ostateczne miejsce 33-latka w klasyfikacji generalnej (4 miejsce) mogło być zdecydowanie wyższe. Jednak niedługo przed końcem sezonu media obiegła najpierw informacja o wycofaniu się Kubackiego z zawodów PŚ w Vikersund, a następnie jego rezygnacji z dalszego udziału w kończącym się sezonie. Przyczyną okazały się poważne problemy zdrowotne jego żony Marty o czym poinformował za pośrednictwem swojego konta na Instagramie.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła” – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

– Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał wicelider Pucharu Świata.

Reklama

Dawid Kubacki składa życzenia

W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z Dawidem Kubackim. Polski skoczek za pośrednictwem konta Polskiego Związku Narciarskiego złożył kibicom życzenia z okazji świąt Wielkanocnych.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Chciałbym wam życzyć zdrowych i spędzonych w rodzinnym gronie świąt wielkanocnych. Żebyście ten wyjątkowy czas przeznaczyli dla rodziny i żebyście mogli się wspólnie cieszyć i radować z tego, co jest. Wesołych świąt! – powiedział na nagraniu Kubacki.

 

Źródło: Interia, Instagram

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama