0

„PiS wygra”. Zaskakujący wpis Tomasza Lisa. Tego nikt się nie spodziewał

Reklama

Tomasz Lis zaskoczył niejednego obserwatora na Twitterze za sprawą swojego nowego wpisu. Znany dziennikarz odniósł się w nim do rządzącej w Polsce partii Jarosława Kaczyńskiego. Jednak w publikacji byłego redaktora naczelnego Newsweek Polska można dopatrywać się haczyka. Co dokładnie napisał Tomasz Lis i o co chodzi w jego poście?

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Dziennikarz jest znany przede wszystkim z pracy w największych polskich stacjach telewizyjnych. Mowa tu przede wszystkim o Telewizji Polskiej, Polsacie i także TVN. Jeszcze kilka lat temu dziennikarz zyskiwał popularność za sprawą swojego programu na antenie TVP „Tomasz Lis na żywo”.

To właśnie w trakcie jego emisji rozmawiał z przedstawicielami wielu dziedzin i środowisk, lecz zdecydowanie przeważali w tym przypadku politycy.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

25 stycznia 2016 program „Tomasz Lis na żywo” zniknął z anteny TVP. Z kolei sam dziennikarz zakończył współpracę z Telewizją Polską. W latach 2016–2020 dziennikarz był prowadzącym cotygodniowy program o nazwie „Tomasz Lis”, którego emisja odbywała się za pośrednictwem strony internetowej tygodnika „Newsweek Polska” oraz platformy VOD portalu Onet.pl. Teraz, niektórych internautów Tomasz Lis mógł bardzo mocno zaskoczyć za sprawą swojego wpisu, w którym odniósł się do Prawa i Sprawiedliwości.

Reklama

Tomasz Lis i zaskakujący wpis – prima aprilis?

Tomasz Lis za pośrednictwem swojego konta na Twitterze odniósł się do ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego. W publikacji znanego dziennikarza czytamy między innymi, że PiS wygra wybory.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

PiS wygra wybory i zachowa władzę – napisał Tomasz Lis na Twitterze.

W komentarzach pod wpisem można jednak zauważyć, że niektórzy internauci wyczuli, że jest to najprawdopodobniej żart z okazji prima aprilis, które przypada 1 kwietnia.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Ale mnie Pan nastraszył, Tomku. Zapomniałam o Prima Aprilis, włączyłam komputer, przeczytałam i spanikowałam, że skoro nawet Pan stracił ducha walki i pisze o naszej przegranej, to chyba dowiedział się Pan o czymś straszliwym, co skłoniło do takiego wpisu – napisała internautka.

Cieszę się, że Pan w końcu to zrozumiał i napisał oczywistą oczywistość. Miał być żart a wyszła prawda. Brawo! – czytamy pod wpisem dziennikarza.

Źródło: Twitter

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama