0

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Reklama

Smutna wiadomość obiegła media – nie żyje Andrzej Hermanowicz, znany także jako Pan Hos. Mężczyzna był jednym z bohaterów serialu dokumentalnego „Drwale i inne opowieści Bieszczad”, którego emisja miała miejsce na antenie Polsat Play. Smutna wiadomość na ten temat została przekazana przez profil stacji w mediach społecznościowych.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Serial dokumentalny „Drwale i inne opowieści Bieszczad” pojawił się na antenie telewizji Polsat w roku 2015. Za jego wykonanie odpowiedzialni byli Irena i Jerzy Morawscy. Jego emisja odbywała się na antenie programu Polsat Play. Opowiadał o codziennych losach mieszkańców gór, którzy żyją z dala od cywilizacji na łonie natury.

POLECAMY TAKŻE: Jarosław Jakimowicz stracił pracę w TVP. Pojawiły się zaskakujące informacje

Zmarły Andrzej Hermanowicz był mieszkańcem Polany. Jego barak codziennie odwiedzało wielu fanów. Na temat zmarłego gwiazdora serialu dokumentalnego „Drwale i inne opowieści Bieszczad” wypowiedział się na łamach portalu wbieszczady.pl jego przyjaciel Janusz Cybull.

Hosika poznałem dawno temu. Od razu było widać, że jest to osoba z dobrą duszą, uśmiechnięty, przyjazny, oddałby każdemu serce na dłoni. Kochał dzieci, zwierzęta. Jego wiernym przyjacielem był pies Bartek, który chodził za nim krok w krok. Często do niego jeździłem. Jeżeli nie zastałem go u siebie, to był pod sklepem – czytamy.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Zawsze chętnie opowiadał różne historie. Hos był jedną z niewielu osób, które mogę okreslić jako najwspanialsze jakie udało mi się spotkać w życiu. Był człowiekiem zaradnym, jak trzeba było pójść do roboty to poszedł – czy to na wypadł czy wypasać owce. Niejeden mógł mu zazdrościć życia – dodał.

Reklama

Nie żyje Andrzej Hermanowicz

Wiadomość o śmierci Andrzeja Hermanowicza pojawiła się także w mediach społecznościowych na profilu stacji Polsat Play.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Dziś rano dotarła do nas smutna wiadomość: prosto z Bieszczad na niebieskie połoniny powędrował Andrzej Hermanowicz, czyli legendarny Pan Hos. I choć ta bieszczadzka historia dobiegła końca, to nikt nie odchodzi do końca, dopóki żyje w ludziach pamięć o nim. A my pamiętamy. Panie Hos, do zobaczenia – czytamy.

Źródło: Polsat Play, wbieszczady.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama