0

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazdor znanego polskiego programu

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media — nie żyje gwiazdor znanego polskiego programu tanecznego „Taniec z Gwiazdami” — Cezary Olszewski. Mężczyzna nie zakończył swojej przygody ze wspomnianym programem tylko na samym udziale. Olszewski jedną z edycji tanecznego show wygrał w parze z Magdaleną Walach. Wiadomość o śmierci artysty przekazał portal Wirtualne Media powołując się na portal eostroleka.pl.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

– 30 października 2023 r. dotarła do nas tragiczna wiadomość. Cezary Olszewski nie żyje – jak się dowiedzieliśmy, jego ciało znaleziono w jednym z hoteli na terenie Ostrołęki. Znany tancerz miał 42 lata. Informację o śmierci tancerza potwierdziliśmy w kilku źródłach – podał portal eostroleka.pl.

– W jednym z ostrołęckich hoteli ujawniono zwłoki 42-letniego mężczyzny. Na miejscu pracują policjanci i prokurator, trwa wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia – przekazał serwisowi kom. Tomasz Żerański z ostrołęckiej policji.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Cezary Olszewski był dobrze znany fanom programu tanecznego — „Taniec z Gwiazdami”, w którym znanego osoby walczą o zwycięstwo tańcząc w parze z doświadczonymi tancerzami. Jednym z nich był właśnie Olszewski, który w trakcie występowania w show tańczył razem z: Grażyną Wolszczak, Anną Popek, Anną Nowak i Dorotą Zawadzką. Z kolei w siódmej edycji wygrał tańcząc razem z aktorką Magdaleną Walach.

Reklama

Nie żyje Cezary Olszewski

Cezary Olszewski urodził się 17 lipca w Ostrołęce. Jego przygoda z tańcem towarzyskim rozpoczęła się już w czwartej klasie szkoły podstawowej. W trakcie swojej kariery wygrywał wiele turniejów Światowej Federacji Tańca Sportowego. Był również finalistą Mistrzostw Polski.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Cezary Olszewski tańczył w programie „Taniec z Gwiazdami” w 2008 roku w siódmej edycji z Magdalena Walach, co zakończył wygraną. W tym samym roku, lecz w ósmej edycji z Anną Popek zajął 13. miejsce. Następnie w 2009 roku w dziewiątej edycji z Anną Nowak zajął 5. miejsce i w dziesiątej edycji z Grażyną Wolszczak 8. miejsce. Ostatni raz w programie pojawił się w 2010 roku w dwunastej edycji razem z Dorotą Zawadzką – 7. miejsce.

Źródło informacji: FB – profil fanów programu Taniec z Gwiazdami, Wirtualne Media, eostroleka.pl

Foto: Pixabay.com

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama