0

Polały się łzy. Piękny gest rywala Dawida Kubackiego na sam koniec (WIDEO)

Reklama

Skoki narciarskie: Dawid Kubacki niespełna dwa tygodnie temu zakończył sezon. Polak do samego końca utrzymywał się w czołowej trójce Pucharu Świata, lecz w wyniku braku obecności spadł na czwarte miejsce. Mimo wszystko skoczkowie do samego końca pamiętali o swoim koledze. Piękny gest wykonał Słoweniec Anze Lanisek.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Reklama

Dawid Kubacki w zakończonym sezonie Pucharu Świata pokazał się z bardzo dobrej strony. Polski skoczek przez długi czas prowadził w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Na dodatek w trakcie mistrzostw świata w Planicy na dużej skoczni zdobył brązowy medal.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Kubacki jeszcze dwa tygodnie temu zajmował drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, lecz przed zawodami w Vikersund media obiegła informacja o wycofaniu się Polaka z zawodów.

Niedługo po tej wiadomości, media obiegła kolejna informacja, lecz tym razem bezpośrednio pochodząca od polskiego skoczka. Dawid Kubacki za pośrednictwem swojego konta na Instagramie poinformował, że ze względu na poważne problemy zdrowotne swojej ukochanej żony musi zakończyć sezon.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Mój nagły powrót do domu…. jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła – napisał w poniedziałek Dawid Kubacki na Instagramie.

Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze – dodał polski skoczek.

Reklama

Skoki narciarskie: Piękny gest Anze Laniska

Anze Lanisek wyprzedził Dawida Kubackiego w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Słoweniec zepchnął Polaka na czwarte miejsce, lecz Podczas dekoracji zdecydował się na wzruszający gest. Na podium wziął ze sobą… makietę świętującego Dawida Kubackiego. Na twarzy Słoweńca widać było łzy.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Gest Słoweńca za pośrednictwem mediów społecznościowych skomentował między innymi Adam Małysz.

Wspaniały gest Anže Laniška. Skoczek wyprzedził w „generalce” naszego zawodnika Dawida Kubackiego, który musiał zrezygnować z dalszych skoków. Słoweński skoczek wszedł na podium z kartonową podobizną Dawida, a na jego twarzy było widać łzy wzruszenia – napisał legendarny skoczek, który zamieścił również zdjęcie Słoweńca trzymającego w ręce makietę Dawida Kubackiego.

Źródło: Sport.pl

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama