0

Polscy pogrążeni w smutku. Nie żyje znany polski sportowiec

Reklama

Nie żyje Daniel Staraszewski – znany polski bokser, który w przeszłości zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Smutną wiadomość o śmierci sportowca podał portal TVP Sport i również za pośrednictwem mediów społecznościowych Jakub Staraszewski – syn boksera, który jest uważany za jednego z najlepszych młodych polskich bokserów. Daniel Staraszewski miał 47 lat.

POLECAMY TAKŻE: Trudno powstrzymać łzy. Kubacki zdecydował się na mocne wyznanie

Reklama

Daniel Staraszewski w przeszłości był obiecującym polskim bokserem. W informacji podanych przez portal TVP Sport wynika, że Staraszewski w 1994 roku zdobył tytuł mistrza Polski juniorów. Staraszewski wziął również udział w mistrzostwach świata. Później zakończył karierę przez kontuzję.

Po zawieszeniu rękawic skupił się na kulturystyce. W jego ślady poszedł jego syn Jakub Staraszewski, który jest uważany za jednego z najlepszych młodych polskich bokserów.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Syn zmarłego sportowca dwa lata temu osiągnął spory życiowy sukces. Zdobył srebrny medal w trakcie mistrzostw świata juniorów, które zostały przeprowadzone w Kielcach. Aktualnie Jakub Staraszewski kontynuuje karierę seniorską.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

To właśnie on za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał bardzo smutną wiadomość o śmierci swojego taty, który zaraził go miłością do uprawianego przez niego sportu.

Reklama

Nie żyje Daniel Staraszewski

Daniel Staraszewski zmarł 26 kwietnia. Wiadomość o jego śmierci przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych jego syn Jakub Staraszewski.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Wczoraj wieczorem odszedł mój kochany tatuś. Nigdy nic nie zapełni pustki w sercu po tobie. Kocham cię i wiem, ze jeszcze się spotkamy. Jestem dumny z bycia twoim synem – napisał młody polski bokser za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Z informacji podanych przez stronę PZB wynika, że Straszewski łącznie stoczył ok. 120 walk w lidze amatorskiej oraz siedem walk zawodowych. Jego karierę bokserską zatrzymała poważna kontuzja barku.

Źródło: TVP Sport, wp

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama