0

Popularny program znika z TVP. Prezes Telewizji Polskiej przekazał nowe informacje

Reklama

TVP podjęło decyzję w sprawie jednego z popularnych swoich programów. Chodzi dokładnie o „You Can Dance – nowa generacja”. Publiczny nadawca postanowił nie realizować trzeciej edycji tanecznego show. Na ten temat wypowiedział się sam prezes Telewizji Polskiej – Mateusz Matyszkowicz.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Na to czekało wielu widzów Michała Rachonia. Wszystko jest już jasne [WIDEO]

Reklama

„You can dance – nowa generacja” jest polską wersją formatu pod nazwą „So you think you can dance. The next generation”. Jest to program typu talent-show, którego głównym celem jest wyłowienie młodych uzdolnionych tancerzy w wieku od 8 do 13 lat.

Pierwszy odcinek programu został wyemitowany na antenie publicznego nadawcy jesienią 2021 roku. Na początku widzowie mogli oglądać nowe odsłony tanecznego show w telewizyjnej „Jedynce”. Następnie emisja została przeniesiona do TVP2.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Z informacji przekazanych przez media wynika, że w tym roku nie zaplanowano castingów do programu, co mogło już wskazywać, że TVP nie ma zamiaru kontynuować programu na swojej antenie.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Z nieoficjalnych informacji portalu „Wirtualne Media” wynika, że publiczny nadawca miał być zadowolony z tanwcznego show, lecz generowane przez program koszty przy jego poziomie oglądalności miały okazać się zbyt duże dla TVP.

Reklama

Znany program znika z TVP?

Na temat programu wypowiedział się prezes Telewizji Polskiej – Mateusz Matyszkowicz w rozmowie z „Wirtualne Media”. Z jego słów wynika, że publiczny nadawca ma mieć „inne propozycje”.

Telewizja Polska nie zrealizuje trzeciej edycji programu „You can dance – nowa generacja”, emitowanego ostatnio w TVP2  – Mamy inne propozycje – mówi Wirtualnemedia.pl Mateusz Matyszkowicz, prezes TVP – czytamy na stronie wspomnianego portalu.

Niedawno media obiegła informacja o braku kontynuacji znanego programu Telewizji Polskiej – „Magazynu Ekspresu Reporterów”, który znika z anteny po ponad dwudziestu latach emisji.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama