0

Poważna informacja obiegła media. Chodzi o Agnieszkę Holland [WIDEO]

Reklama

Film „Zielona granica” Agnieszki Holland od dłuższego czasu budzi sporo emocji i komentarzy na swój temat. Spory rozgłos powstał również wokół samej reżyserki, która pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN. Prowadzący wspomniał o ochronie reżyserki w trakcie premiery filmu. Z kolei z informacji portalu „Onet” wynika, że Agnieszka Holland ma mieć zapewnioną ochronę całą dobę.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Reklama

Aktualnie w kinach jest dostępny do obejrzenia film Agnieszki Holland pt. „Zielona granica”, który ma być inspirowany wydarzeniami na granicy polsko-białoruskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Z opisu filmu na portalu Filmweb możemy przeczytać: „Psycholożka postanawia dołączyć do aktywistów wspierających uchodźców przebywających na polsko-białoruskiej granicy”.

W filmie pojawiło się wielu znanych polskich aktorów: Maja Ostaszewska, Tomasz Włosok, Maciej Stuhr, Jaśmina Polak, czy również Agata Kulesza. W obsadzie znaleźli się również artyści spoza Polski: Jalal Altawil, Behi Djanati Atai czy również Dalia Naous.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Premier produkcji odbyła się 22 września, lecz już przed pierwszą publiczną odsłoną filmu pojawiło się sporo mało pochlebnych opinii na jej temat. Kryryczne komentarze spływały między innymi ze strony polityków obozu Zjednoczonej Prawicy. Niedawno media obiegła informacja o działaniach podjętych przez polskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zapowiedziało emitowanie specjalnych spotów tuż przed seansami kinowymi wspomnianego filmu.

Reklama

Film „Zielona granica”: Agnieszka Holland posiada ochronę?

Z informacji przekazanych przez portal Onet wynika, że Agnieszka Holland posiada całodobową ochronę.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Reżyserka musiała wynająć ochronę, która towarzyszy jej przez całą dobę — informuje portal „Deadline” – czytamy na stronie Onet.

Z kolei z relacji portalu „Plejada” wynika, że Kuba Wojewódzki goszcząc w swoim programie Agnieszkę Holland wspomniał o ochronie, która miała towarzyszyć reżyserce w trakcie premiery filmu.

Jestem odważną osobą, ale jestem też rozsądna i ostrożna. Ludzie, którzy nie mają w sobie miłości, a wręcz przeciwnie, napełnieni są nienawiścią i na tym budują swoją nie tylko tożsamość, ale też karierę polityczną, wytaczają wszystkie możliwe działa przeciwko twórcy, organizują niespotykaną kampanię nienawiści i to takich najwyższych władz — prezydenta, premiera, prezesa wszystkich Polaków czy jednej trzeciej, ministrów. Dawno nie miałam takiej uwagi, jeżeli chodzi o widzów mojego filmu. Problem polega na tym, że oni go nie widzieli — podkreśliła.

Zwiastun filmu Agnieszki Holland pt. „Zielona granica” zamieszczamy poniżej.

Źródło: Onet, Plejada, Filmweb

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama