0

Poważne problemy Macieja Stuhra? Media obiegła zaskakująca informacja

Reklama

Maciej Stuhr może mieć problem? Znany aktor poprowadził niedawno benefis Lecha Wałęsy z okazji jego 80 urodzin. W jego trakcie miał poinformować o tym, że ma zostać pozwany za rolę, którą niedawno odegrał.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Szokująca wiadomość obiegła media. Nie żyje gwiazdor legendarnego filmu

Reklama

Maciej Stuhr to syn znanego polskiego aktora Jerzego Stuhra, który postanowił w swojej karierze zawodowej podążyć za śladami ojca. W ostatnim czasie „młody Stuhr” wystąpił w takich produkcjach jak: „Marta Grall”, „Powrót do tamtych dni”, czy również „Sala sa**obójców. Hejter”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Dodatkowo w ostatnim czasie artysta znalazł się obsadzie filmu w reżyserii Agnieszki Holland – „Zielona granica”, który w budzi do dziś wiele emocji w Polsce.

To jednak nie wszystko. Z relacji mediów wynika, że Maciej Stuhr poprowadził niedawno benefis Lecha Wałęsy z okazji jego 80 urodzin. W trakcie trwania tego wydarzenia aktor miał oznajmić, że dowiedział się, że ma zostać pozwany do sądu za rolę, którą niedawno odegrał.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Artysta zdecydował się na takie wyznanie w trakcie zapowiedzi swojego kolegi z aktorskiego fachu – Roberta Więckiewicza, który wcielił się niegdyś w postać Lecha Wałęsy w jednym z filmów.

Reklama

Maciej Stuhr będzie pozwany?

Być może państwo są zdumieni, że teraz na scenę zaproszę aktora. Czasy są takie, że aktorzy stają się coraz ważniejsi. Ja jadąc tutaj, dowiedziałem się, że mam zostać pozwany do sądu za rolę, którą ostatnio zagrałem – powiedział Stuhr.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Państwo wyglądacie na dość inteligentnych ludzi. Ja powtórzę, aktor zostaje pozwany za rolę, którą odegrał. Jest z nami Robert Więckiewicz, który być może również zostanie pozwany za rolę Lecha Wałęsy w filmie Andrzeja Wajdy – dodał.

Najprawdopodobniej chodzi o doniesienia mediów w sprawie jednego z wpisów aktualnego kandydata na posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, który w jednym ze swoich wpisów w mediach społecznościowych informował o możliwości podjęcia takich działań.

Źródło: NaTemat, wp.

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama