0

Problem Kurdej-Szatan. Wszystko jest już dziś jasne

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan, to aktorka, która sporą popularność zyskała między innymi za sprawą występów w reklamach znanej sieci komórkowej i następnie w znanym serialu Telewizji Polskiej „M jak Miłość”. Do niedawna wydawało się, że być może aktorka stanie się gwiazdą programu śniadaniowego. Dziś jest już jednak jasne, że nie dojdzie do tego na antenie jednej z polskich stacji telewizyjnych.

POLECAMY TAKŻE: Rzecznik Straży Granicznej skomentowała wyrok ws. Barbary Kurdej-Szatan

Reklama

Kino Polska, do której należy kanał „Zoom TV” poinformował na przełomie stycznia i lutego bieżącego roku portal Press.pl, że nie zamierza kontynuować serii „Poranny rogal” na swojej antenie. – Nie będziemy kontynuować serii „Poranny rogal”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

W najbliższym czasie zamierzamy emitować powtórki tego programu – poinformowało portal Press biuro prasowe Grupy Kino Polska, do której należy stacja.

– Program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie –  mówiła Katarzyna Białek, dyrektor programowa Zoom TV, której słowa przypomniał portal „Pomponik”, który wrócił do niewypału związanego z śniadaniówką.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Program prowadziły znane gwiazdy że świata krajowego show-biznesu. W tym gronie można choćby wymienić Sławomira Zapałę i jego żona Magdalenę „Kajrę” Kajrowicz, Katarzynę Pakosińską z mężem Iraklim Basilaszwilim, aktorkę Katarzynę Zielińską z siostrą Karoliną Zielińską i również aktorkę Barbarę Kurdej-Szatan i jej mąż Rafała Szatana.

Z informacji przekazanych przez media wynika, że najprawdopodobniej przyczyną zdjęcia programu z anteny była słaba jego oglądalność.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan i jej problemy

Dla Barbary Kurdej-Szatan nie był to jednak jedyny problem zawodowy w ciągu ostatnich dwóch lat. Wcześniej dużo kontrowersji wzbudził wpis aktorki zamieszczony w mediach społecznościowych na temat polskiej Straży Granicznej. W związku z nim bardzo radykalne działania postanowił podjąć ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

– B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – poinformował w 2021 roku Jacek Kurski.

Źródło: Pomponik, Press

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem także z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama