0

Problemy Kurdej-Szatan. Sytuacja jest bardzo poważna (FOTO)

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan przez pewien czas uchodziła za jedną z gwiazd Telewizji Polskiej. Jednak w 2021 roku zapadła głośna decyzja o jej wyrzuceniu z anteny publicznego nadawcy. Chodziło wówczas o bardzo głośno i kontrowersyjny wpis aktorki, w którym odniosła się do polskiej Straży Granicznej. Z kolei teraz media obiegła informacja ze strony Barbary Kurdej-Szatan, która ostrzegła swoich fanów. Chodzi o oszustwo.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Jednak jej kariera na antenie publicznego nadawcy dobiegła do końca w 2021, kiedy to sporo kontrowersji wywołał jej wpis opublikowany za pośrednictwem konta na Instagramie na temat działań polskiej Straży Granicznej.

POLECAMY TAKŻE: To dlatego Fernando Santos został trenerem Polski? Przyjaciel 68-latka zdradza szczegóły

Wówczas bardzo mocno na wpis aktorki zaregował ówczesny prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski, który za pośrednictwem swojego konta na Twitterze oświadczył:

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br – napisał Jacek Kurski w 2021 roku.

Teraz media informują o wpisie, w którym aktorka postanowiła ostrzec swoich fanów. Okazało się, że ktoś się za nią podszywa na Twitterze.

Reklama

Barbara Kurdej-Szatan ostrzega fanów

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała na Instagramie post, w którym zaapelowała do swoich fanów, przestrzegając ich przed potencjalnym oszustwem.

POLECAMY TAKŻE: Wszystko jest już jasne. Klarenbach pojawi się w kolejnym programie TVP Info

Aktorka pokazała konto, które podszywa się pod nią na portalu społecznościowym Twitter. Na dodatek osoba, która je prowadzi, ma publikować dość kontrowersyjne treści.

To jest FAKE!!! Oszustwo!!! Proszę, zgłaszajcie to jako oszustwo… Nie posiadam konta na Twitterze! „Kurdejszatan” na Instagramie i fanpage na Facebooku to moje jedyne konta. Cała reszta to oszustwa! – poinformowała w relacji na Instagramie Barbara Kurdej-Szatan.

Screen/Instagram Barbary Kurdej-Szatan

Źródło: Instagram, Goniec.pl, Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama