0

Problemy Magdaleny Ogórek. Dziennikarka mocno zaregowała [FOTO]

Reklama

Magdalena Ogórek od niedawna przestała występować na antenie Telewizji Polskiej. Ma to związek z ostatnimi zmianami zachodzącymi w mediach publicznych. W ostatnim czasie dziennikarka za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła wydać oświadczenie i poinformować, że na pewne zachowania nie ma z jej strony zgody.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Co z Klarenbachem? Dziennikarz opublikował niepokojące zdjęcie

Reklama

Magdalena Ogórek od 2016 pojawiała się na antenie Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła programy publicystyczne na kanale informacyjnym TVP Info. W tym czasie widzowie mogli ją spotkać w takich programach jak „Plan dnia”, „W tyle wizji”, „O co chodzi” i również „Minęła 20”. Do niedawna znana dziennikarka występowała także w programie „W kontrze” w duecie z aktorem Jarosławem Jakimowiczem.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje legenda TVP

Jednak praca na antenie publicznego nadawcy nie była jedyną, gdzie Magdalena Ogórek wypełnia swoje służbowe obowiązki. Dziennikarkę można było także usłyszeć na antenie Radia Opole. Jednak w wyniku zmian, które zaczęły zachodzić w ostatnim czasie wokół mediów publicznych praca dziennikarki w między innymi Telewizji Polskiej najprawdopodobniej dobiegła końca.

Reklama

Magdalena Ogórek zwraca się do paparazzi

Magdalena Ogórek bez wątpienia przez niemal dekadę zyskała sporą popularność wśród Polaków. Przypomnijmy, że w 2015 roku niespodziewanie wystartowała w wyborach prezydenckich jako kandydatka z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Następnie niedługo później rozpoczęła swoją karierę na antenie Telewizji Polskiej.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zamieszanie w TVP. Pojawiły się nowe nieoficjalne informacje

W związku z tym zainteresowanie Magdaleną Ogórek ze strony paparazzi raczej nie może dziwić. To właśnie do nich wystosowała komunikat, którego treść udostępniła za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram.

Rozumiem Waszą pracę. Nie obrażam się, gdy robicie mi zdjęcia i od lat dobrze na tym zarabiacie. Jeśli jednak jeszcze raz będę śledzona, gdy jestem z Córką, zawiadomię Policję – napisała Magdalena Ogórek, która na samym dole wpisu dodała jeszcze „art. 190a Kodeksu Karnego”, czyli — „uporczywe nękanie i wykorzystanie wizerunku”.

Źródło: Wirtualna Polska, NaTemat

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi także nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć również problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem także Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Reklama