0

Przykra informacja. Nie żyje znana polska aktorka

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje Małgorzata Kozłowska – aktorka, która w trakcie swojej kariery znalazła się w obsadzie takich produkcji jak: „Botoks”, „Modrzejewska”, „Święta wojna”, czy również „Majka”. Wiadomość o śmierci artystki przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatr Polski w Bielsko-Białej.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Reklama

Małgorzata Kozłowska urodziła się 8 kwietnia 1942 roku w Przemyślu. W 1966 roku ukończyła studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej i Filmowej w Łodzi. Jej debiut na deskach teatru miał miejsce 3 września 1966 roku.

Małgorzata Kozłowska w trakcie swojej długoletniej kariery występowała w teatrach: im. Żeromskiego w Kielcach-Radomiu (1966-67), Ziemi Łódzkiej w Łodzi (1967-69), Polskim w Bielsku-Cieszynie (1969-89), Polskim w Bielsku-Białej (1989-2013).

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja obiegła media. Chodzi o Kurdej-Szatan i TVP

Aktorka wystąpiła w następujących produkcjach: „Botoks”, „Majka”, „Święta wojna”, „Modrzejewska”, „Krewniaki”, i również „Czy jest tu panna na wydaniu”. Wiadomość o śmierci artystki przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatr Polski w Bielsko-Białej, na którego deskach aktorka występowała przez blisko 25 lat – od 1989 do 2013 roku. Aktorka zmarła 24 października.

Reklama

Nie żyje Małgorzata Kozłowska

– Żegnamy Małgorzatę Kozłowską.
Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że 24 października, w wieku 81 lat odeszła Małgorzata Kozłowska – wybitna aktorka, związana z bielską sceną niemal przez całe zawodowe życie – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych Teatr Polski w Bielsko-Białej.

POLECAMY TAKŻE: Zaskakująca wiadomość obiegła media. Popularny dziennikarz odszedł z TVP

Pogrzeb zmarłej aktorki odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 30 października o godzinie 12:00 w kościele Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej.

Uroczystość pożegnalna odbędzie się w poniedziałek 30 października br. o godz. 12:00 w kościele p.w. Opatrzności Bożej w Bielsku-Białej, a pogrzeb na cmentarzu na ul. Żywieckiej w Białej – czytamy w dalszej części wpisu Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Źródło: Film Polski, Teatr Polski w Bielsko-Białej

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły również mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał również nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama