0

Przykra informacja obiegła media. Nie żyje znany i uwielbiany aktor

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje znany aktor David McCallum, który w trakcie swojej kariery zasłynął w ostatnich latach z gry w popularnym serialu „Agenci NCIS”. „Będziemy tęsknić za jego ciepłem i ujmującym poczuciem humoru” – napisano w oficjalnym oświadczeniu dotyczącym śmierci aktora.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Reklama

Aktor urodził się 19 września 1933 roku w szkockim Glasgow w Wielkiej Brytanii. Według informacji przekazanych przez CBS na początku bieżącego roku – David McCallum zmarł z przyczyn naturalnych w nowojorskim szpitalu NewYork-Presbyterian.W ostatnich chwilach życia aktorowi towarzyszyła jego najbliższa rodzina.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

McCallum trzykrotnie był nominowany do nagrody Emmy i raz do Złotego Globu. W trakcie swojej kariery wystąpił w m.in. następujących produkcjach: Agenci NCIS, Profesor Max Bickford, Wisienka, March in Windy City, Piątka nieustraszonych, Privateer 2: The Darkening, Wirtualni gladiatorzy, Zabójcza intryga, Zgubne Dziedzictwo, Dirty Weekend, Rosamunde Pilcher, Wysłuchaj mej pieśni, Jackie Collins – Uśmiechy losu, The Haunting of Morella, Człowiek, który mieszkał w hotelu Ritz, The Return of the Man from U.N.C.L.E.: The Fifteen Years Later Affair, Skarb króla Salomona, Diamentowa gorączka i również Three Bites of the Apple.

Reklama

Nie żyje David McCallum

Był najmilszym, najfajniejszym, najbardziej cierpliwym i kochającym ojcem. Zawsze stawiał rodzinę ponad siebie – napisał w przesłanym stacji CBS oświadczeniu syn aktora Peter McCallum.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem Davida McCalluma. Jednocześnie jesteśmy dumni, że był związany z naszą stacją przez tyle lat – poinformowano w oświadczeniu CBS.

David był utalentowanym aktorem, uwielbianym przez licznych fanów na całym świecie. Wiódł niesamowite życie, a jego dziedzictwo pozostanie na zawsze żywe – dodano. Będziemy tęsknić za jego ciepłem i ujmującym poczuciem humoru – napisano.

Źródło: TVN24, Filmweb

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama