0

Przykra wiadomość dla widzów TVP. Znany dziennikarz stracił swój program

Reklama

Program „Rodzinny Ekspres” nie będzie już więcej emitowany na antenie TVP. Jego prowadzącym był znany dziennikarz publicznej telewizji – Rafał Patyra. Pierwszy odcinek „Ekspresu” pojawił się w 2017 roku. Był on zaadresowany przede wszystkim do rodzin i poruszał tematy wiary. W jego trakcie prowadzone rozmowy z gośćmi były przeplatane felietonami.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Pierwszy odcinek programu „Rodzinny Ekspres” został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej jesienią 2017 roku. Na początku nowe odcinki ukazywały się na antenie telewizyjnej „Jedynki”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Jednak po pewnym czasie Telewizja Polska postanowiła przenieść magazyn do TVP2, gdzie jego nowe odcinki pojawiały się w niedzielę od około godziny 11:20.

To program dla rodzin i o rodzinach, w którym rozmowy z gośćmi przeplatane są felietonami. Audycja pomaga rodzinom w głębszym przeżywaniu istoty rodzinności w duchu chrześcijaństwa. Tematy programu wyznacza samo życie – czytamy w opisie publicznego nadawcy.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Prowadzącym „Rodzinny Ekspres” był znany dziennikarz Telewizji Polskiej Rafał Patyra, który zasłynął  przede wszystkim z omawiania i prowadzenia wydarzeń związanych ze sportem.

Reklama

Program TVP znika

Ostatni odcinek „Rodzinnego Ekspresu” został wyemitowany na antenie telewizyjnej „Dwójki” 3 czerwca. O końcu jego emisji pod koniec 284. odcinka poinformował jego prowadzący – Rafał Patyra.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Wszystko co dobre kiedyś się kończy. „Rodzinny Ekspres” też dojechał do swojej stacji końcowej. 284. odcinek był jednocześnie ostatnim. To był wyjątkowy czas, to była wielka wartość i piękna podróż – mówił na koniec programu Rafał Patyra.

Prawdopodobnie w miejsce „Ekspresu Rodzinnego” wkrótce pojawi się nowy program o takim samym, bądź zbliżonym charakterze.

Źródło: Wirtualne Media

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć także Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama