0

Przykra wiadomość. Nie żyje znany aktor: „Będzie go bardzo brakowało”

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje Mike Batayeh – aktor znany z popularnego na całym świecie serialu „Breaking Bad”, który był emitowany w latach 2008-2013 i przedstawiał losy Waltera White (Bryan Cranston) i Jessego Pinkmana (Aaron Paul). Mike Batayeh zmarł na początku bieżącego miesiąca w swoim domu. Wiadomość o śmierci aktora przekazała jego rodzina.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów. Michał Rachoń zabrał głos w ważnej sprawie [WIDEO]

Reklama

Mike Batayeh zmarł 1 czerwca 2023 roku, lecz rodzina aktora wiadomość o jego śmierci podała do publicznej wiadomości z opóźnieniem.

W specjalnym oświadczeniu, które bliscy gwiazdora przekazali portalowi TMZ czytamy: „Będzie go bardzo brakowało tym wszystkim, którzy go kochali i cenili jego umiejętność rozbawiania innych”.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Z informacji podanych przez media wynika, że aktor zmarł z powodu zawału serca w swoim domu w trakcie snu mając zaledwie 52 lat. Ostatnie pożegnanie artysty ma się odbyć 16 czerwca w Plymouth w stanie Michigan w Stanach Zjednoczonych.

POLECAMY TAKŻE: Widzowie TVP pogrążeni w smutku. Nie żyje znany aktor

Mike Batayeh był amerykańskim aktorem o jordańskich korzeniach. W trakcie swojej kariery występował zarówno w filmach, jak i również serialach. Jednak najlepiej mogą go kojarzyć fani serialu „Breaking Bad”, który na całym świecie zyskał bardzo duży rozgłos.

Reklama

Nie żyje Mike Batayeh

Mike Batayeh wystąpił w filmach: „Namour”, „Sharia”, „Dirty”, „Misled”, „Detroit Unleaded”, „AmericanEast”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”. Aktor zagrał także w serialach: „Battle Creek”, „Marco Polo”, „Touch”, „Jessie”, „Powrót do życia”, „Night Stalker”, „Uśpiona komórka”, „CSI: Kryminalne zagadki Miami” i „Oni, ona i pizzeria”.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Najbardziej popularną produkcją, w której wystąpił Mike Batayeh był serial „Breaking Bad”. Batayeh wcielił się tam w postać Dennisa Markowskiego i pojawił się w trzech odcinkach popularnego na całym świecie serialu o życiu Waltera White (Bryan Cranston) Jessego Pinkmana (Aaron Paul).

Źródło: Filmweb.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział także Piotr Żyła

Kolejny cios także dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama