0

Przykra wiadomość. Nie żyje znany polski aktor

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje znany polski aktor Cezary Szczygielski. Wiadomość o jego śmierci przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Związek Artystów Scen Polskich. Szczygielski w trakcie swojej kariery wystąpił w takich produkcjach jak: „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Klan”, „Na wspólnej”, czy „Na dobre i na złe”.

POLECAMY TAKŻE: Nowy sondaż wyborczy. Zaskakujące wyniki poparcia

Reklama

Cezary Szczygielski urodził się 25 lutego 1941 roku w Warszawie. Był przede wszystkim aktorem estradowym. Współpracował z zespołami estradowymi w Koszalinie, Olsztynie, Poznaniu, Warszawie i również Wrocławiu. Jego synem jest polski i pisarz i także dziennikarz — Marcin Szczygielski. Wiadomość na temat śmierci aktora przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Związek Artystów Scen Polskich.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Będzie nowy rząd PiS? Zaskakujące słowa Morawieckiego

Z przykrością zawiadamiamy, że odszedł aktor Cezary Szczygielski. Uroczystości pogrzebowe i odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego odbędą się 12 grudnia o godz. 14.00 na Cmentarzu Bródzieńskim (kondukt od kościoła drewnianego). Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy ogromnego współczucia – poinformował Związek Artystów Scen Polskich za pośrednictwem swojego konta na Facebooku.

Reklama

Nie żyje Cezary Szczygielski

Z informacji przekazanych na stronie „Film Polski” wynika, że Cezary Szczygielski zmarł 27 listopada w Warszawie. W trakcie swojej kariery aktorskiej wystąpił w wielu znanych krajowych prodykcjach, wśród których można wymienić: „Excentryczny, czyli po słonecznej stronie ulicy”, „39 i pół tygodnia”, „Gabinet numer 5”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Ojciec Mateusz”, „Stulecie winnych”, „VHS Story”, „Blomdynka”, „Miłość jest wszystkim”, „Na sygnale”, „Hiszpanka”, czy także w popularnych serialach „Klan”, „Na dobre i na złe”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Zaskakująca informacja. Znany polityk odmówił Tuskowi?

Z informacji przekazanych przez Związek Artystów Scen Polskich wynika, że uroczystości pogrzebowe i odprowadzenie Zmarłego do grobu rodzinnego odbędą się 12 grudnia o godz. 14.00 na Cmentarzu Bródzieńskim (kondukt od kościoła drewnianego).

Źródło: Film Polski, ZASP — Fb

POLECAMY RÓWNIEŻ INNE NASZE MATERIAŁY: 

To już oficjalne. Znany dziennikarz odchodzi z TVP

To się Tuskowi nie spodoba. Padły właśnie mocne słowa prezydenta

Jakubiak ostrzega Hołownię. Polityk powiedział to wprost

Tusk będzie mieć problem? Zaskakujące słowa znanego polityka

Problem Romana Giertycha. Polityk przegrywa w sądzie

Mocne słowa z Pałacu Prezydenckiego. To się opozycji nie spodoba

Reklama