0

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znana aktorka

Reklama

Przykra wiadomość obiegła media – nie żyje Gayle Hunnicutt – aktorka, która w trakcie trwania swojej kariery zasłynęła przede wszystkim z gry w takich produkcjach jak serial „Sherlock Holmes”  czy film „Marlowe”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Decyzja w TVP zapadła. Widzowie Telewizji Polskiej będą zachwyceni

Reklama

Gayle Hunnicutt urodziła się 6 lutego 1943 roku w mieście Fort Worth znajdującym się w Teksasie w Stanach Zjednoczonych. Studiowała literaturę i teatr, lecz początkowo, zanim jej kariera aktorska nabrała rozmachu, spełniała się w modelingu.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

Pierwszym mężem zmarłej aktorki był aktor David Hemmings, z którym rozwiodła się w 1975 roku. Para miała jednego syna. Kolejnym mężem gwiazdy kina był dziennikarz Simon Jenkins, z którym także się rozwiodła i miała jednego syna – Edwarda.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Rodzinny dramat Dawida Kubackiego. Tata skoczka zdradził zaskakujące informacje

Największą popularność Gayle Hunnicutt przyniósł występ w filmie „Marlowe” i w serialu „Sherlock Holmes”, gdzie wcieliła się w postać Irene Adler. Ostatni raz na ekranie pojawiła się ponad 20 lat temu — w 1999 roku w serialu „CI5: The New Professionals”.

Reklama

Nie żyje Gayle Hunnicutt

Gayle Hunnicutt wystąpiła w m.in. „Trudno być Bogiem” z 1989 r., „Dwie kobiety” z 1989 r., „The Saint: The Brazilian Connection”, „Turnaround” z 1987 r., „Kochanek marzeń” z 1986 r., „Strong Medicine” z 1986 r., „Dream West” z 1986 r., „Cel” z 1985 r.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Smutna wiadomość. Nie żyje znana polska aktorka

Zmarła artystka znalazła się również w obsadzie seriali: „Kariera Emmy Harte” z 1984 r., „Pierwsza olimpiada, Ateny 1896” z 1984 r , „Fantômas” z 1980 r., czy również m.in. „Kroniki Marsjańskie” z 1980 r.

Mimo wszystko największą popularność przyniosła jej rola Irene Adler z serialu „Sherlock Holmes” i Mavis Hald z filmu „Marlowe” z 1969 roku. Gayle Hunnicutt zmarła 31 sierpnia w wieku 80 lat.

Źródło: Interia

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama