0

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Reklama

Nie żyje znany aktor Jake Abraham. Artysta zasłynął z gry w takich prodykcjach jak: „Porachunki”, czy „Mecz ostatniej szansy”. Z informacji przekazanych przez media wynika, że Jake Abraham przegrał walkę z poważną chorobą. Wiadomość na temat jego śmierci przekazała między innymi stacja BBC.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Tak wygląda nowa gwiazda TVP. Poprowadzi nowe show Telewizji Polskiej [FOTO]

Reklama

Z dostępnych informacji wynika, że Jake Abraham zmarł w ostatnią niedzielę, 1 października. Z informacji przekazanych przez BBC wynika, że przyczyną śmierci aktora był rak prostaty, który został u niego zdiagnozowany na początku bieżącego roku.  Już w tamtym momencie nowotwór u aktora znajdował się w zaawansowanym stadium.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Awantura na konferencji Kołodziejczaka. Nagranie trafiło do internetu [WIDEO]

– Pracowałem, ale nie czułem się dobrze. […] To, co skłoniło mnie do pójścia do lekarza i wykonania testu PSA, to fakt, że w moim moczu pojawiła się krew. Zrobiłem test i wylądowałem w Royal (Royal Liverpool University Hospital – red). Lekarz powiedział: 'Masz raka, tak mi przykro’. Przyznał, że mam go od lat, może czterech – wspominał w gazecie „Liverpool Echo”.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Wybrzmiała oficjalna informacja. Znany gwiazdor dołącza do TVP [FOTO]

Aktor w jednym z wywiadów zaapelował o to, aby nie odkładać na później wykonywania badań.

– Myślę, że większość mężczyzn przyjmuje postawę: „E tam, poradzę sobie”. Cóż, teraz jestem w leczeniu paliatywnym, dowiedziałem się o tym bardzo późno i nic nie mogą dla mnie zrobić – tak się stało i teraz pozostaje mi tylko czekać na ostatni dzień – mówił odtwórca, cytowany przez BBC.

Reklama

Nie żyje Jake Abraham

Na temat śmierci aktora głos zabrał między innymi reżyser teatralny i producent – Bill Elms.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Polacy pogrążeni w żałobie. Nie żyje legenda polskiego sportu

Będzie nam go bardzo brakowało. Mam wiele miłych wspomnień o Jake’u, zawsze był taki optymistyczny i zabawny. Podziwiałem go za to, że publicznie ujawnił swoją chorobę. To ważne dla wielu innych i uratuje im życia – czytamy na DDTVN.

W trakcie swojej kariery aktorskiej Jake Abraham wystąpił między innymi w następujących produkcjach: „Fighter from the Docks”, „Spike Island”, „The Last Ferry”, „Justice”, „The Commander”, „Dziewica z Liverpoolu”, „Mecz ostatniej szansy”, czy również „Porachunki”.

Źródło: DDTVN

POLECAMY RÓWNIEŻ PRZECZYTAĆ:

Ważna wiadomość dla widzów Michała Rachonia. Doszło do istotnej zmiany [FOTO]

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Jakimowicz także nie odpuszcza. Zaskakujące słowa o Magdalenie Ogórek

Ziemkiewicz nie wytrzymał. Mocno odpowiada na słowa Andrzeja Seweryna [WIDEO]

Nowe nagranie z Andrzejem Sewerynem. Nie wszystkim się ono spodoba [WIDEO]

Reklama