0

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany aktor

Reklama

Nie żyje znany aktor Ron Cephas Jones. Artysta był znany przede wszystkim z gry w serialu „Tacy jesteśmy”. Od lat walczył z przewlekłą chorobą płuc. Był zdobywcą nagrody Emmy. O śmierci artysty poinformował na łamach magazynu „Variety” jego przedstawiciel.

POLECAMY TAKŻE: Na to czekało wielu widzów TVP. Telewizja Polska ogłosiła wspaniałą wiadomość

Reklama

– Przez całą swoją karierę roztaczał wokół siebie ciepło, piękno, hojność, życzliwość i dobroć; to było odczuwalne przez każdego, kto miał szczęście go poznać – powiedział rzecznik zmarłego aktora.

POLECAMY TAKŻE: Tego Jerzy S. się nie spodziewał? Zaskakujące informacje ws. znanego aktora

Ron Cephas Jones w trakcie swojej kariery aktorskiej największą popularność zyskał za sprawą gry w serialu „Tacy jesteśmy”. To właśnie tam wcielił się w postać ojca Randalla Pearsona, w którego odegrał Sterling K. Brown.

POLECAMY TAKŻE: Dramat gwiazdora TVN. Prokuratura podjęła zdecydowane kroki w jego sprawie

Za tę rolę otrzymał cztery nominacje do prestiżowej nagrody Emmy —  dwie z nich zamieniły się w statuetki — zmarły artysta był zwycięzcą w 2018 i 2020 roku.

Reklama

Nie żyje Ron Cephas Jones

Ron Cephas Jones w trakcie swojej kariery aktorskiej występował w filmach i serialach. Widzowie mogli go zobaczyć w takich produkcjach filmowych jak: „Nazywam się Dolemite”, „Venom”, „Świąteczny kalendarz”, „Sezon na psa”, „Szklana szczęka”, „Watching TV with the Red Chinese”, czy także „Narodziny w słońcu” i „Across the Universe”.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Aktor wystąpił również w serialach: „Truth Be Told”, „Tacy jesteśmy”, „Historia Lisey”, „Mr. Robot” i również „Szukając Alaski”. Aktor zmarł 19 sierpnia w Los Angeles w Kalifornii w wyniku przewlekłej choroby płucnej. Jones miał córkę – Jasmine, która dostała nagrodę Emmy w 2020 roku za za występ w krótkometrażowej formie komediowej lub dramatycznej.

Źródło: Onet Film, Filmweb.pl

POLECAMY TAKŻE PRZECZYTAĆ:

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Zmiany w Wiadomościach TVP? Wszystko jest już jasne

To mogło zaboleć Tomasza Lisa. Znany dziennikarz nie gryzł się w język na jego temat

Dramat Dawida Kubackiego. Niesamowite, co powiedział Piotr Żyła

Kolejny cios dla Tomasza Lisa. Była żona napisała mu to wprost (FOTO)

Reklama