0

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany polski dziennikarz

Reklama

Przykra informacja obiegła media w zeszłym miesiącu — nie żyje znany polski dziennikarz Arkadiusz Loska, który przez dwie kady był związany z mediami.

POLECAMY TAKŻE: Niesamowity występ Blanki na imprezie TVP. To po prostu trzeba zobaczyć [WIDEO]

Reklama

O śmierci Arkadiusza Loski poinformowały liczne media. Dziennikarz zmarł 20 lipca w wieku 49 lat. Komunikat na temat odejścia byłego dziennikarza m.in. TVN24 pojawił się również na stronie „Aktualności Powiatu Mikołowskiego” na Facebooku. Dziennikarz od trzech lat pracował na stanowisku głównego specjalisty w Starostwie Powiatowym w Mikołowie.

POLECAMY TAKŻE: Tego mało kto się spodziewał. Znana dziennikarka wraca do TVP

Arkadiusz Loska w mediach pracował przez ponad dwadzieścia lat. W tym czasie nawiązał współpracę z największymi stacjami radiowymi i telewizyjnymi w Polsce. Wśród nich można wymienić: TVN24, TVS, Radia Plus i Radia Top. Natomiast w ciągu ostatnich trzech lat pracował na stanowisku głównego specjalisty w Starostwie Powiatowym w Mikołowie.

Reklama

Nie żyje Arkadiusz Loska

Wiadomość na temat śmierci Arkadiusza Loski pojawiła się między innymi na stronie „Aktualności Powiatu Mikołowskiego” na Facebooku. Dziennikarz współtworzył wspomniany profil, w co angażował sporo swojego czasu.

POLECAMY TAKŻE: Przykra wiadomość. Nie żyje popularny aktor znany z legendarnego filmu

– Zmarł Arkadiusz Loska. Artysta muzyk, dziennikarz radiowy i telewizyjny, nasz redakcyjny Kolega, Mentor i Przyjaciel. Odszedł 20 lipca w wieku 49 lat, współtworzył razem z nami Aktualności Powiatu Mikołowskiego, które bez jego ambitnej i odpowiedzialnej pracy, wrażliwości, pasji i talentu nie sposób wyobrazić… – poinformowano.

POLECAMY TAKŻE: Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje popularny aktor

Arkadiusz Loska zmarł 20 lipca w wieku 49 lat. Z mediami był związany od 1999 roku. Ukończył dziennikarstwo na Uniwersytecie Śląskim. Pracował jako dziennikarz i reporter w TVN24, TVS, Radiu Plus i Radiu Top.

Źródło: Radio Zet

POLECAMY TAKŻE:

Matka zamordowanej Anastazji nie wytrzymała. Padły mocne słowa [FOTO]

Andrzej Seweryn poniesie konsekwencje za swoje słowa? Pojawiły się nowe informacje [WIDEO]

Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje gwiazda znanego polskiego serialu

Dramat 27-letniej Polki. Ojciec kobiety przekazał nowe informacje

Fatalna wiadomość także dla widzów TVP. To już koniec znanego programu

Reklama