0

Przykra wiadomość obiegła media. Nie żyje znany prezenter telewizyjny

Reklama

Nie żyje Jerry Springer, który sporą popularność zyskał za sprawą swojego popularnego talk show, którego emisja odbywała się w amerykańskiej telewizji. Springer zmarł w wieku 79 lat. Wiadomość o jego śmierci podało BBC.

POLECAMY TAKŻE: Nowe informacje ws. Klarenbacha. Jest reakcja ze strony TVP

Reklama

Jerzy Springer był gospodarzem popularnego programu typu talk show – „The Jerry Springer Show” – w Polsce program był znany pod nazwą „Potyczki Jerry’ego Springera”.

POLECAMY TAKŻE: Takiego wyniku PiS nie miało od dawna. Polityczne trzęsienie ziemi w nowym sondażu

Z informacji podanych przez media wynika, że prezenter „odszedł spokojnie” w swoim domu w Chicago kilka miesięcy po tym, jak zdiagnozowano u niego raka.

W tym tygodniu stan zdrowia znanego gwiazdora telewizyjnego miał się znacznie pogorszyć. Springer miał chorować na raka trzustki. Pozostawił córkę Katie i starszą siostrę Evelyn. Prezenter urodził się 13 lutego 1944 roku w Londynie.

POLECAMY TAKŻE: Fatalna wpadka w TVN. Widzowie na pewno nie chcieli tego usłyszeć (WIDEO)

W trakcie swojego życia Springer nie obrał wyłącznie ścieżki kariery telewizyjnej. Próbował również swoich sił w polityce. Między innymi w 1971 roku wybrano go do rady miasta Cincinnati. Z kolei w roku 1982 chciał zdobyć demokratyczną nominację na gubernatora Ohio. Ostatecznie nominacji nie otrzymał.

Reklama

Nie żyje Jerry Springer

Zdolność Jerry’ego do nawiązywania kontaktu z ludźmi leżała u podstaw jego sukcesu we wszystkim, czego próbował, niezależnie od tego, czy była to polityka, transmisje telewizyjne, czy po prostu żarty z ludźmi na ulicy, którzy chcieli zdjęcia lub zamienić z nim słowo — powiedziała Jene Galvin, długoletnia przyjaciółka i rzeczniczka rodziny cytowana przez portal Page Six.

POLECAMY TAKŻE: Polacy pogrążeni w smutku. Nie żyje członek legendarnego polskiego zespołu

Jest niezastąpiony, a jego strata bardzo boli, ale pamięć o jego intelekcie, sercu i poczuciu humoru będzie żyła – napisano w oświadczeniu bliskich zmarłego prezentera amerykańskiej telewizji.

Źródło: Polsat News

POLECAMY TAKŻE:

Na to czekali widzowie. Gwiazda TVP wraca do popularnego programu

Na to czekali widzowie TVP. Nowe nieoficjalne informacje ws. Adriana Klarenbacha

Co dalej z Adrianem Klarenbachem? Wymowny opis dziennikarza TVP (FOTO)

Znany aktor nie żyje. Szokujące okoliczności także śmierci

Znany dziennikarz zaatakował Straż Graniczną. Właśnie zapadł wyrok sądu

Reklama