0

Pudzianowski zakpił z Wojewódzkiego? Zaskakujące słowa o gwiazdorze TVN (FOTO)

Reklama

Mariusz Pudzianowski za pośrednictwem swojego konta na Facebooku zamieścił krótki komentarz wraz ze zdjęciem, który dotyczył posta opublikowanego przez jedną ze stron na popularnym portalu społecznościowym. Wpis dotyczył zdjęcia Kuby Wojewódzkiego, który był ubrany w strój popularnej polskiej federacji freak-fightowej – Fame MMA.

POLECAMY TAKŻE: Magdalena Ogórek pokazała zdjęcie sprzed 20 lat. Fani mogą być w szoku (FOTO)

Reklama

Pięć dni temu Kuba Wojewódzki za pośrednictwem swojego konta na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym jest ubrany w strój popularnej w Polsce federacji freak-fightowej – Fame MMA. W związku z tym w sieci pojawiło się wiele domysłów na temat celu upubliczniania tego typu fotografii.

Nie zabrakło przypuszczeń, które wskazywały, że być może Kuba Wojewódzki w ten sposób chciał zakomunikować rozpoczęcie współpracy z popularną federacją. W mediach pojawił się już komentarz rzecznika federacji, który poinformował, że odbyła się jedynie luźna rozmowa gwiazdora TVN z jednym z włodarzy FAME.

POLECAMY TAKŻE: Tomasz Kammel wbił szpilę TVN? Zaskakujące słowa prezentera TVP (WIDEO)

Kuba przy okazji rozmowy z jednym z Włodarzy federacji nie wykluczył możliwości współpracy z Fame. Muszę jednak wyraźnie zaznaczyć, że to była raczej luźna rozmowa. Na tym etapie nie są prowadzone żadne oficjalne negocjacje na linii Fame – Kuba Wojewódzki – poinformował rzecznik.

Reklama

Mariusz Pudzianowski o zdjęciu z Kubą Wojewódzkim

Nie ulega wątpliwości, że zdjęcie Kuby Wojewódzkiego bardzo szybko zyskało na rozgłosie. Pojawiło się ono między innymi na jednym z profili na Facebooku o nazwie „Sporty walki z humorem”. Prowadzący wspomniany profil wstawili wspomniane zdjęcie Kuby Wojewódzkiego w stroju Fame MMA i zadali pytanie „Wskażcie najlepszego przeciwnika”.

POLECAMY TAKŻE: Szokujące zachowanie Nitrasa w Sejmie. Kaczyński wszystko nagrał (WIDEO)

Pod wpisem znalazło się wiele komentarzy. Jeden z nich opublikował za pośrednictwem swojego oficjalnego konta Mariusz Pudzianowski – zawodnik federacji KSW i legendarny były strongman.

Pani Basia będzie Ok chyba 🤔🤔 o ile torby z zakupami w ruch nie pójdzie bo będzie KO na Kubie 😜😜 – napisał Pudzianowski wbijając szpilkę Wojewódzkiemu.

Screen: Facebook

 

Źródło: FB

POLECAMY TAKŻE INNE NASZE ARTYKUŁY: 

„Od Kamila Stocha wiele zależy”. Mocne słowa także o skoczku z Zębu

Gdzie zagra reprezentacja Polski z Albanią? Jest problemem z lokalizacją

Fatalny sondaż także dla Tuska. To lidera Platformy mocno zaboli

Kto wygrałby wybory prezydenckie? Zaskakujące wyniki sondażu

Daniel Obajtek także poinformował o nowych zasobach gazu w Polsce. Wieści potwierdza także Orlen

Reklama